Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mało osób zwraca na to uwage w komentarzach, ale nowa WIka w moich oczach znowu plusuje - tak jak wchodząc do hotelu była konkretna wiedząc jaki typ faceta jest dla niej ok, to w przypadku możliwości wylosowania zamiany par lub immunitetu również jest konkretna i de facto odważna bo otwarcie rozważa pomoc żAlicji. To jest gra i wpływanie na hotelowe losy godne gry jaką jest HP.
Sroch z każdym odcinkiem udowadnia że można zejść niżej poniżej dna - dzisiaj kolejna porcja cringu połączonego z sadyzmem emocjonalnym i socjopatią. Szkoda mi się zrobiło żAlicji, szczególnie że jeszcze ta sraka była jej partnerem. Tak jak w każdym sezonie cenię ludzi generujących content i graczy to w tym przypadku szczerze znieść nie mogę bo nie ma ani jednej cechy którą można cenić lub w jakikolwiek sposób szanować - to czyste zło w postaci totalnie #!$%@? człowieka.
  • 4
@kipman1: a można oddać swój immunitet 2 osobie? Wika ms Pawła, spoko gdyby dała Ali i by wzięła srocha i za tydzień olała, chociaż byłoby ryzyko że Justyna pójdzie do Pawła i wybierze ją
@kipman1: tylko mam wrażenie, że Wiktoria bardzo przejmuje się opinia innych uczestników. Co chwile pyta czy ktoś coś na nią powiedział złego. Nie wiem czy byłaby w stanie tak zablokować i się narazić grupie, jednak trzymam mocno kciuki :)