Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz alpry spróbowałem i nie czuję jakiejś różnicy między klonem XD Ceny za to od zawsze na darknetach większe, a czas działania krótszy. Co te wszystkie julki i alternatywki widzą w tych xanach to nie wiem. Chyba że to pierwsza substancja odurzająca inna niż zioło w ich życiu to może, a jak ja przerobiłem pół tablicy mendelejewa w życiu, to może dlatego. Zresztą jakoś nie widzę zbytnio potencjału rekreacyjnego w benzo. Ja kilka lat temu pierwszy raz klona próbowałem, to nie wiedziałem czego się spodziewać, zjadłem pół, czekam godzinę i w sumie nic, więc dojadłem drugie pół, a potem urwał mi się film XD

Także co niby ludzie widzą w tej alprze? Dawkowanie niby jest 1:1 jak klona.

Jakie benzo jest najlepsze waszym zdaniem?
#narkotykizawszespoko
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co te wszystkie julki i alternatywki widzą w tych xanach to nie wiem


@Thiocomaster: to samo co widza w metaklefach, kiedy ty masz porownanie do wartosciowych stimow (czyli nie maja wyboru i nie wiedza ze go maja)
  • Odpowiedz
Co te wszystkie julki i alternatywki widzą w tych xanach to nie wiem


@Thiocomaster: są popularne w pop kulturze, każdy zna kogoś, kto łykał benzo od psychiatry.
  • Odpowiedz
  • 1
@midalohn: tak samo klon > alpra i jeszcze dużo taniej, a co do bieda ketonów, to już wolę raz w roku dobrego kokosa, a nie się jakimiś chlorami szprycować XD Już chyba nawet feta lepsza dla mnie, ale ja jestem opiowrakiem, a nie stimiarzem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Saly: no #!$%@? w końcu Quebonafide ma kawałek "Kawa i Xanax", to co się dziwić. Potem zdziwienie, że dziury w głowie większe niż palacze THC z 20-letnim stażem XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Jakis_Leszek: Albo dla niektórych benzo = benzo + alko i nie oceniają samej substancji xd #!$%@?łem się, bo zamiast paki alpry 1mg miałbym pakę klona 2mg i jeszcze 3 dychy na fajki by zostało. No, ale właśnie przez to popkulturowe #!$%@? dałem się wyrolować. Bromazepam chciałem jeszcze spróbować, bo na hyperrealu czytałem i się spuszczali nad nim, ale koniec końców chyba klon jest najlepszy z tej grupy substancji.
  • Odpowiedz
@Thiocomaster: no wlasnie o to mi chodzi xd juleczki maja dostep tylko do chlorow nazywanych mefedronem, a taki koneser jak ja czy ty by tego gowna nie ruszyl xd - tak samo maja tylko dostep do wielkiego znanego xanaxu, bo kto #!$%@? wie czym jest jakis klon? przeciez to drzewo
  • Odpowiedz
@Thiocomaster: brałem klony, żeby normalnie zasnąć po całym dniu na kryształach, ale żarcia tego dla fazy, żeby przez cały dzień chodzić zmulony i senny to kompletnie sobie nie wyobrażam.
  • Odpowiedz