Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
taka historyjka z cyklu #wysryw aka #logikarozowychpaskow #tinder - byla od jakiegos czasu wkurzala sie na moje hobby, ze niby za duzo czasu jemu poswiecam a nie jej (faktycznie byly to ok3h tygodniowo takze wiecie...), z czasem przeroslo to w szydzenie ze mnie, ze jestem za stary na takie cos (zbieranie geekowych gadzetow) a wrecz bluzgi szly. nic sobie z tego nie robilem ale niesmak pozostal. do czasu az jej ulubiony artysta (zreszta w podobnym wieku co ja) oznajmil na instagramie ze ma dokladnie takie samo hobby. i wiecie co? wtedy wg niej to bylo cool i slodkie. i sama zaczela tez to robic (oczywiscie ja nadal bylem wg niej za stary na takie hobby i zdania nie zmienila). takze takie sa koleje losu. co wolno tobie czadzie to nie tobie smrodzie.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: Jedno z najgorszych, najbardziej toksycznych kobiecych zachowań - porządkowanie hierarchii, "fajne rzeczy dla fajnych ludzi, nie dla ciebie". Jedna z moich byłych, dociśnięta do ściany, że to jest nieludzkie, że nie można mieć AŻ TAK podwójnych standardów, innych dla idealizowanych przyjaciół czy znajomych, a innych dla własnego chłopa, wymamrotała w końcu "bo ... bo ... bo to jest INNY RODZAJ RELACJI", heh.