Wpis z mikrobloga

@Cersin:
Jak tak czytam na grupkach fb relacje ludzi to czasy są nieprawdopodobnie wręcz zróżnicowane. Te lipcowe wnioski to chyba gdzieś leżą w śmieciach bo ludzie z połowy lipca potrafią nie mieć ani jednego zapytania z BIK, nie mówiąc już o innych kwestiach.
Może podzwoń i zapytaj czy te wnioski gdzieś nie zaginęły?
@vateras131: Ja mam złożone wnioski do Aliora, PKO i Pekao już od 3.07 i do dzisiaj mialem chyba ze 7 zapytań do BIKu nie wiem na #!$%@? a ze wszystkich dostałem wstępną decyzję pozytywną, z Aliora i PKO to nawet tego samego dnia, 03.07 wieczorem 0_o a do dzisiaj nie mam ostatecznej decyzji z żadnego banku xD
@GOHAN: no kompletny burdel mają w wnioskach, nic nie jest posegregowane, sterta papierów. Niektórzy pod koniec lipca złożyli i już są po podpisaniu umowy. Plucie ludziom w twarz
@Cersin: Czas pomiędzy podpisaniem ustawy a wejściem jej w życie był bardzo krótki. Tylko część banków początkowo przystąpiła do programu i wszystkie wnioski trafiły do tych instytucji. Są to też jedne z gorszych banków pod względem cyfryzacji. Stąd bardzo długie czasy oczekiwania i panujący w bankach chaos.

Mimo to w przypadku moich klientów wszystkie wnioski złożone w pierwszym tygodniu lipcu mają już wydane decyzje. Część złożonych później również ma już decyzje.