Wpis z mikrobloga

@Porucznik_Nos: No ok, oczywiście że gorsze jest to co zrobił pis. To prawda. Nieprecyzyjny byłem.

Jak PO planowało by to naprawić? Zamiast za kasę będą tworzyć darmowe ośrodki dla uchodźców, a mur na granicy zburzą żeby nie tworzyć im barier? Jeśli tak (co jest zgodne z linią ich partii i deklaracjami) to wtedy nie uważam że po jest jakkolwiek lepsze od pisu.

A może wychudzeni i wygłodzeni posłowie PO przejmą proceder
@Porucznik_Nos: ja #!$%@?. jakiej różnicy? Czy ty poważnie to piszesz? Pierwsi chcieli imigrantów ale im nie dali, drudzy nie chcieli ale sprowadzili xxtys. I dalej możesz rozróżniać opozycję od pisu? Robią/chcą zrobić dokładnie to samo.

No ale jak napiszesz, że pis == po to jesteś symetrystą.
@pan_hrabia spokojnie, nie denerwuj się. Dla mnie to porównanie jesy absolutnie nielogiczne i nie trzyma się kupy. I w zasadzie nie padł żaden argument na obronę tej tezy. Ale jak dla Ciebie to jest ważne żeby tak napisać i żeby nikt nie dyskutował to spoko. Z fartem
@pan_hrabia: Nie bylo tego samego za po co teraz za pis. PO osmieszalo i szmacilo Polske na scenie miedzynarodowej a wszystkie przykazy z UE brali z polykiem i bez popity obojetnie czy korzystne czy nie. Pis to zjeby nad #!$%@? ale nie klekaja do pęta przed unia jak to robilo po.
@calinowski: W sedno! Nie kminie dlaczego wszyscy tylko PO stawiaja za alternatywe? Za ich kadencji Polska byla sciera do podlogi w Uni i osmieszana wszedzie gdzie tylko sie da. Inne partie moga byc dla nas wybawieniem z tego szamba popisowskiego ale....
Ale w PL zyja same Janusze, wiec jest jak jest.
@ExtraPensja też nad tym ubolewam mireczku ale opozycja to jedyna realna opcja. PSL jest spalone od dekad, Konfederacja jest prorosyjska i opierają swoje listy na oszolomach. KO to też nie moja opcja ale w takim zestawieniu to według mnie jedyna poważna partia, która przynajmniej stosowała się do standardów prawnych