Wpis z mikrobloga

eh, oczywiście. bo już nie odnosimy się do głównego wątku naszej rozmowy? Czyli można powiedzieć "dqdq1" to konfederata? Bo nim jesteś przecież?

Każdy kto nie głosuje na pis to konfederata! Zdrajca polski! A najbardziej dqdq1!

Moim zdaniem, każdy kto nazywa kogoś kretynem bo głosuje niezgodnie z jego wizją polityki jest głupie. Wiem, że dla ciebie pojęcie ironii jest niepojęte w kontekście polityki, niemniej jednak czasem ktoś taki się pojawia. Oto ja, cały
dalej znajdzie się banda kretynów, którzy napiszą ci, że PIS PO jedno zło


@grabasz: ja myślę, że odnosimy się tylko do tego komentarza. Dlatego napisałem, że jestem kretynem bo dla mnie pis = po.
dalej znajdzie się banda kretynów, którzy napiszą ci, że PIS PO jedno zło


@grabasz: ja myślę, że odnosimy się tylko do tego komentarza. Dlatego napisałem, że jestem kretynem bo dla mnie pis = po.


@dqdq1 @pan_hrabia: właśnie ten komentarz miałem na myśli, pisząc o wyzywaniu i poczuciu wstydu
@grabasz: łatwość z jaką wpakował sam siebie na minę według mnie świadczy o tym ze zdecydowanie przecenia swoje możliwości intelektualne. O czym już pisałem wyżej.
@dqdq1: oczywiście. Nie załapałeś ironii w pierwszym wpisie (w pis ie, hahahahah) i próbujesz wybrnąć. Moje umiejętności intelektualne są na poziomie chłopa pańszczyźnianego, jednak to wystarcza żeby zgruzować ciebie i twoje odpowiedzi. Jak masz dzieci w wieku przedszkolnym to polecam iść z nimi na zajęcia. Trochę ci wytłumaczą jak wygląda życie. A jak nie masz no to pozostaje ci poczytać na wypoku tag #przegryw. Idealnie się tam nadajesz :)

Mimo
@Porucznik_Nos: oczywiście. Wtedy nie było problemu wiz (chociaż po zgadzało się z ideą ke relokacji). Np w tamtych czasach można sobie było pozwolić tylko na kradzież środków z ofe. Teraz jest wojna (wcześniej covid) to jest większe pole do popisu.