Wpis z mikrobloga

@lubie_piwo: nie chcą czy mówią że nie chcą? Kilka lat temu byli za tym żeby bogaci Ukraińcy mogli sobie wykupować polskie kamienice w miastach które historycznie były też ukraińskie, teraz mówią "stop ukranizacji", dziwne że wtedy jak i teraz było to na rękę ruskim którzy wysyłają na nasze granice imigrantów...
@lubie_piwo: no dobrze, ja tylko zwracam uwagę że konfederaci dużo rzeczy tylko mówili. Co ciekawe, tam gdzie uderzali bezpośrednio w pis nic się nie działo ale na przykład na Niedzielskiego składali doniesienia...
@lubie_piwo Skończ pieprzyć głupoty, nikt w tym kraju bez pracy nie przeżyje, ludzie mają problem na etacie a co dopiero bez niego, w tym kraju zasiłki socjalne nie starcza absolutnie na nic, do tego mało kto ma do nich dostęp jeśli nie jest Polakiem...

Konserwa kłamie, stare, znałem.
@lubie_piwo Nie, pracują, na czarno, nie da się fizycznie przeżyć za zasiłki socjalne w Polsce chyba że masz z 6 dzieci i co najmniej jedno niepełnosprawne.

Kłamiesz i manipulujesz by siać nienawiść, typowy konfiarz.
@Njal To jedz na zachód Europy zobaczysz co tam się dzieje.
W Niemczech dla imigrantow są dopłaty do burdeli by było mniej gwałtów.
Paskistanczyk w sądzie niemieckim chciał odszkodowanie bo zapłacił 6500€ za dziewczynę, która nie chciała za niego wyjść.

To jest #!$%@? normalne?

Strajki we Francji, Mundial w Katarze mecze z udziałem Maroka - #!$%@? sklepy,spalone samochody. Chcesz tego u siebie na osiedlu?
@lubie_piwo gówno mnie Niemcy i Francja interesują, gadaliśmy o Polsce, nie zmieniaj tematu kłamco.

Nad takimi jak ty tylko się litować, chory z nienawiści nacjonalista, żałosny widok
@lubie_piwo Bo nie ma gdzie, gdybyś znał polskie prawo mieszkaniowe to byś wiedział że wymagany jest lokal zastępczy, no ale zamiast się doktrztalcic używasz dowodów anegdotycznych podczas internetowego szerzenia nienawiści na tle rasowym i narodowościowym dla neofaszystowskiej partii na którą masz zamiar głosować

uśmiech politowania w twoją stronę, dzieciaku ;)
@aarahon Utrzymywanie Ukraińców bo przecież mogą podjąć pracę. Poza tym wielu już wróciło do siebie, inni uciekli dalej na zachód.


@lubie_piwo: akurat polecam zapoznać się z raportem finansowania ZUSu by zobaczyć jak nam ukraincy dupę ratują. Mamy dosłownie rekord wpłat w ZUSie od lat i pokrycie zapotrzebowań na poziomie 93% jeśli dobrze pamiętam