- kluczowy będzie drugi set - trzeba koniecznie go wygrać aby mieć świetną sytuację wyjściową,
- trzeci set wygrają Słoweńcy aby potwierdzić że nie są kelnerami do bicia,
- czwarty znów wygramy w podobnym stosunku co pierwszy.
no cieszymy, teraz ost..mecz tu bedzie ciezko.

@gski: tu nawet nie przewiduję tylko mówię jasno: musimy obowiązkowo wygrać pierwszego seta, a potem 2, 3 albo 4 bo na pewno nie wygramy 3:0 albo 3:1. Włosi najpewniej wygrają 2 środkowe sety i trzeba będzie liczyć na szczęśliwy tie-break ()
@rbk17: z tym pierwszym to u nas zawsze najgorzej. jedyna rzecz jaka moze nam duzo zmienić to zagrywka, która ost. raczej nas sie nie otrzymała (falowanie lub brak). jesli Będzie ok 3 graczy na poziomie mocnym i nie w pol.siatki to mecz sie rozkręci inaczej nie programy.
tak ze kochanowski, leon, huber plus (janusz z kasliwą) i kaczmarek to bedzie niezle.

@gski: mnie ciekawi że Bednorz czy Semeniuk nie byli wpuszczani na zagrywkę, przecież oni mogą natrzaskać kilka punktów serią.