Wpis z mikrobloga

@nunczako: przecież to jest gówno, wygląda jak normalne zdjecia rozpixelowane, plus pełno róźnych artefaktów na pixelach przy zmianach koloru, jakby to jakiś artysta zajmujący się pixelartem zrobił to by się pociął i ponaprawiał te krawędzie
@AnonimoweLwiatko: oczywiście i polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kromeczek, @nunczako wiecie co, robię swoją gierkę z pixel artowym vibem i nie mam grafika, zakupiłem sporo tilesetów, ale to za mało, AI to dla mnie sposób żeby nadać tej grze unikalności w konwencji tego klimatu, mam nadzieję, że gierka mi na tyle pyknie, że w krótkim okresie czasu znajdę/zatrudnię kogoś do pomocy graficznej i zrobimy to po
@AnonimoweLwiatko nie i trochę żałuję że tego nie zrobiłem bo fajne by to było ale miałem strasznie duży opór przed tym i to były moje pierwsze kroki w gamedevie więc było mi też trochę szkoda czasu bo skillowałem, a teraz nie wiem czy nie jest już za późno
@piotrsnow: jak ci się chce to możesz sobie obejrzec jakis tutorial z pixelartu i poprawić niektore rzeczy, wydaje mi się ze takie rzeczy jak te miejsca gdzie 2 odcienie koloru zlewaja sie ze sobą przy pomocy takich pojedynczych pixeli nie powinno się robic, strasznie zdradza to że uzywles do tego generatora ai, ale jak robisz gierke to spoko, pamietam jak sam coś grzebalem w unity i godot i nigdy nie moglem