Wpis z mikrobloga

@Makavlani

Nie spłycajmy tak Krzyśka. Widać, że ma niskie poczucie własnej wartości, co trochę maskuje żartem (widać że Magdzie się to spodobało) i dystansem do siebie. Może to będzie taki opiekuńczy, wesoły i ciepły facet? Na takiego mi wygląda. A może i Magda takiego szuka, skoro nie miała ojca, a poprzednie związki z gburami nie wyszły. Obawiam się tylko tych wybuchów emocji, ale ta informacja poszła włącznie od specjalistek, póki co nie
  • Odpowiedz
@Makavlani o ile Krzysiek będzie miał pozytywną osobowość, poczucie humoru, to może coś z tego być i może tym nadrobić braki w wyglądzie, jeśli nie, nic nie będzie z tego związku. Warto zauważyć, że u par, które do dziś są razem, wszystko zaskoczyło od początku i pary pasowały do siebie pod względem wyglądu, podejścia do życia, osobowości, słowem była od początku widoczna chemia, czasem nawet już w trakcie eksperymentu było widoczne, że
  • Odpowiedz
@Makavlani: nie zgadzam się. Nie że zupełnie, ale naprawdę wzruszyłam się podczas ślubu tej pary, czuję tam dobre emocje i nastawienie względem siebie. Wygląd to naprawdę nie wszystko. To może być świetny facet i ona może to docenić. Jest duża szansa!
  • Odpowiedz
  • 0
@Cor7ez: Nieee, wizualnie mi się nawet nie podoba. Po prostu ruszyła mnie Jej historia. Może dlatego, że sam straciłem ojca jakiś czas temu i bardziej rel dlatego.
  • Odpowiedz