Wpis z mikrobloga

Moja obszerna opinia po trzecim odcinku nowego sezonu. Markuję spoiler i zainteresowanych zachęcam do przeczytania i podzielenia własnymi odczuciami.



#slubodpierwszegowejrzenia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makavlani

Nie spłycajmy tak Krzyśka. Widać, że ma niskie poczucie własnej wartości, co trochę maskuje żartem (widać że Magdzie się to spodobało) i dystansem do siebie. Może to będzie taki opiekuńczy, wesoły i ciepły facet? Na takiego mi wygląda. A może i Magda takiego szuka, skoro nie miała ojca, a poprzednie związki z gburami nie wyszły. Obawiam się tylko tych wybuchów emocji, ale ta informacja poszła włącznie od specjalistek, póki co nie widać po nim, żeby był jakimś cholerykiem.
Niby taki flegmatyk, ale prowadzi swoją firmę, postawił na swoim po kłótni z rodziną.
Dobrze że ma tych przyjaciół.
Nie chcę myśleć o nim tylko przez pryzmat tej tuszy. Magda mówiła, że chce większego od siebie faceta xd może o to jej
  • Odpowiedz
@Makavlani o ile Krzysiek będzie miał pozytywną osobowość, poczucie humoru, to może coś z tego być i może tym nadrobić braki w wyglądzie, jeśli nie, nic nie będzie z tego związku. Warto zauważyć, że u par, które do dziś są razem, wszystko zaskoczyło od początku i pary pasowały do siebie pod względem wyglądu, podejścia do życia, osobowości, słowem była od początku widoczna chemia, czasem nawet już w trakcie eksperymentu było widoczne,
  • Odpowiedz
@Makavlani: nie zgadzam się. Nie że zupełnie, ale naprawdę wzruszyłam się podczas ślubu tej pary, czuję tam dobre emocje i nastawienie względem siebie. Wygląd to naprawdę nie wszystko. To może być świetny facet i ona może to docenić. Jest duża szansa!
  • Odpowiedz
  • 0
@Cor7ez: Nieee, wizualnie mi się nawet nie podoba. Po prostu ruszyła mnie Jej historia. Może dlatego, że sam straciłem ojca jakiś czas temu i bardziej rel dlatego.
  • Odpowiedz