Wpis z mikrobloga

#ciaza #sluzbazdrowia #pzuzdrowie #lekarz
Kuzwa jak sie we mnie gotuje. Spac nie moge po nocach bo mnie budza bole dloni. Umowilam sie do ortopedy, bo wszystko wskazuje ze mam zespol ciesni nadgarstka. "Wszystko wskazuje"... tyle w google wyczytalam. Lekarz powiedzial ze nie moze mi pomoc bo jestem w ciazy i spodziewam sie dziecka. Mam isc do ginekologa. Kazda dolegliwosc jaka mnie spotyka jest komentowana przez lekarzy "jest pani w ciazy nie moge pomoc". Bedac w ciazy czuje sie dokladnie tak jak w czasach kiedy wszyscy sie wypinali na pacjenta, bo covid. Odmawiaja leczenia, odmawiaja w ogole podjecia proby diagnozy problemu. Nie chca miec ze mna nic do czynienia. Jakbym byla jakas tredowata. Oczywiscie kazdy z nich za taka wizyte dostaje adekwatny hajs
  • 9
@pomaranczkawcurry poczekaj aż urodzisz i będziesz karmić piersią ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja się w pewnym momencie nie przyznawałam do tego i leki weryfikowalam na stronie elactancia, gdzie masz zebrane najnowsze wyniki badań na temat wpływu danych substancji czynnych na dziecko przy kp. Lekarz raz mi odmówił skierowania na fizjoterapie stopy bo karmie piersią xD