Wpis z mikrobloga

@tomsiup: pro ma 120Hz od iPhone 13 czy nawet wcześniej i nie pierdziel, bo nawet iPhone ze 120Hz używają ProMotion czyli zakresu 10-120Hz, który dostosowuje się automatycznie żeby nie #!$%@?ło baterii jak Androidy, już pomijam jak stali S23+ się tnie przy animacjach, rozumiem, że przy 120Hz widzisz to szybciej xD
@tomsiup: mam iphone 13 60hz, oraz drugiego 14 pro 120 hz do pracy, i fakt jest różnica widoczna okiem, ale no kompletnie na to nie zwracam uwagi :P podczas oglądania/ przeglądania stron, zapominam o tym, mocno widać to tylko przy klikaniu menu. Większość czasu korzystam z 60hz na 13stce i jest git nie :P
@tomsiup: na iPhone przesiądziesz się z 60 hz na 120 to już nigdy nie chcesz wracać. Po max 3 dniach nie pamiętasz o różnicy eventualnie drażni Cię różnica między systemem a appkami czy filmami które 120 hz nie obsługują. Wracasz na 60 hz i widzisz ścinanie ekranu. Po 2 dniach mija i nie widzisz totalnie żadnej różnicy.
@tomsiup: klikam w kąkuter zawodowo. Mam ajfona - nie wiem jaki ma ekran, nie wiem jaki ma procesor, nie wiem ile ma ramu, w zasadzie to nawet nie pamietam jaka ma pojemnosc dokladnie. Robi co trzeba i jak trzeba. And wheres your god now?