Wpis z mikrobloga

niestety o 3 w nocy z nikim nie da sie pogadac
same staruchy
a i na cos mi sie przydala ta matematyka
z 10 konwersacji wyliczylem ze 100% osob o tej porze to mezczyzni a srednia wieku wynosi ~25 lat XD
#6obcy
  • 13
@ok31 też zależy od tego z kim łączy Cię algorytm, nie ma tam czystej losowości, może Cię łączyć z samymi facetami bo np szybko rozłączasz rozmowę na samym początku gdy widzisz że też facet, tak "za karę".
via Wykop
  • 0
@Sonaht: naprawdę wątpię, że na 6obcy jest jakiegoś rodzaju algorytm
zresztą nawet on by nie wiedział, czy jesteś kobietą czy facetem bo nie ustala się tego na tinderze a pisze "k" lub "m", gdy nawet tego nie musisz robić jeśli po prostu chcesz porozmawiać
naprawdę wątpię, że na 6obcy jest jakiegoś rodzaju algorytm

zresztą nawet on by nie wiedział, czy jesteś kobietą czy facetem bo nie ustala się tego na tinderze a pisze "k" lub "m", gdy nawet tego nie musisz robić jeśli po prostu chcesz porozmawiać


@ok31: Generalnie na 6obcy nawet wybieranie obszaru (województw) pod ''połącz z obcym'' nie działa więc mówienie o jakichkolwiek algorytmach jeszcze dobrze działających się wręcz bardzo zabawne.
@Sonaht:

też zależy od tego z kim łączy Cię algorytm, nie ma tam czystej losowości, może Cię łączyć z samymi facetami bo np szybko rozłączasz rozmowę na samym początku gdy widzisz że też facet, tak "za karę".


@Sonaht: Losowość jest jak najbardziej, problem jest taki na 6obcy, że ta losowość jest strasznie wadliwa. Może pisać tam totalnie normalnie i dostać bana a możesz być jakimś zb zwyrolem i nie dostać
z 10 konwersacji wyliczylem ze 100% osob o tej porze to mezczyzni a srednia wieku wynosi ~25 lat XD


@ok31: Śmiem twierdzić, że duża część M25 wcale nie ma tych 25 lat a jest znacznie starsza ogólnie bardzo duża część chłop z tego co rozkminiłem tam ściemnia z wiekiem i dla tego się rozłączają jak na przykład laska nie poda wieku bo nie mogą go jakby dopasować.
@Cztero0404 pytałem o te województwa kiedyś i mi odpisali że łączy z wybranym miejscem ale jak nikogo wolnego nie ma przez tam ileś sekund to łączy z kimkolwiek i jak po obserwowałem to faktycznie tak jest. Tak samo odpowiedzieli komuś innemu też że im częściej się rozłączasz na samym początku tym częściej łączy Cię z innymi którzy robią tak samo. I to ma nawet sens ciężko to zaobserwowac z perspektywy użytkownika, ale
@Cztero0404 wiesz ja tam bym nie był tak bez refleksyjnie krytyczny. Raczej coś tam działa, bo ogólnie czatruletki lubiały w Polsce szybko padać, a 6obcy trzyma się i trzyma a nawet ostatnio ma więcej userów.
pytałem o te województwa kiedyś i mi odpisali że łączy z wybranym miejscem ale jak nikogo wolnego nie ma przez tam ileś sekund to łączy z kimkolwiek i jak po obserwowałem to faktycznie tak jest.


@Sonaht: Na przykład z moich obserwacji wynika, że ta funkcja nie działa. Ale to raczej kwestia tego, że niektóre osoby zwłaszcza pewna grupa mężczyzn pyta się tam skąd ktoś jest ponieważ liczą na to, że się
@Sonaht: No tak, ale wiesz. Kiedyś na czat ruletkach nie było reklam na przykład przynajmniej aż tak, ja kilka miesięcy temu wszedłem na telefonie z nudów bo neta nie miałem na komputerze chwilowo i normalnie podczas rozmowy film z reklamą mi wywaliło i to się kilka razy powtórzyło, wiesz takie jak w tych kraj mobilnych niektórych że musisz obejrzeć, aby dalej grać.