Wpis z mikrobloga

3 ksiegi wieczyste, mieszkanie, komórka lokatorska i miejsce parkingowe. Mieszkanie na kredyt 2%, pozostale za gotówke, przejdzie? Miejsce chyba tak, a co z tą komórką?

Kredyt 2% w tym roku, ale przekazanie kluczy w kwietniu następnego roku 2024. Właściciel buduje dom i czeka na wykonczenie, przejdzie takie coś? Nie będzie to wynajem? Mieszkanie będzie moje więc to ja będę chyba zobowiązany do opłaty czynszu?

Czy pieniądze z banku zostaną mu wypłacone wcześniej niz kwiecien?

#kredyt2procent #nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 3
  • Odpowiedz
@vilard 1. przejdzie, na odrębnej umowie możesz sobie kupić i dwadzieścia garaży, pięć komórek i ziemiankę 2. przejdzie, to nie najem, poza tym możecie odwlec w czasie przeniesienie własności 3. warto zawrzeć umowę przedwstępną po prostu i do końca niech płaci on
  • Odpowiedz
3 ksiegi wieczyste, mieszkanie, komórka lokatorska i miejsce parkingowe. Mieszkanie na kredyt 2%, pozostale za gotówke, przejdzie? Miejsce chyba tak, a co z tą komórką?


@vilard: Zajrzyj do mojego artykułu https://kredytdwaprocent.pl/czy-w-programie-bezpieczny-kredyt-2-moge-uzyskac-kredyt-na-zakup-miejsca-postojowego-garazu/

Nie będzie to wynajem? Mieszkanie będzie moje więc to ja będę chyba zobowiązany do opłaty czynszu?


@vilard: Nie, nie będzie to wynajmem. Ponoszenie opłat to kwestia uzgodnień stron.

Czy pieniądze z banku zostaną mu wypłacone wcześniej niz kwiecien?


@
  • Odpowiedz