Wpis z mikrobloga

@fornson23: Ale tak na serio to dlaczego uważasz że są źle wysmażone? Widzę że dobrze.
Poza tym ilość buraków dzięki tej perspektywie nie jest zbyt widoczna, jeśli zaś jest ich za dużo dla Ciebie to być może dla @asdfghjkl jest to idealna ilość.
@arinkao: ooo Pani Arinkao, szacun. Dzięki Pani zacząłem stostować wał ziemniaczany. Już piszę. Jako, że mój drugi komentarz też został usunięty i op dziecinnie na niego odpisał. Już spróbuję odtworzyć z pamięci co w nim napisałem "jak ci smakuje to smacznego. 2 zdanie nie pamiętam, ale nie było obraźliwe. (No i potrzedłem z humorem a propos zesrania się) Kupa dalej w kiszkach, sraki (na razie) nie ma, majty czyste"
@fornson23: Jeśli wkleił to na pewno coś co mu smakuje a nie najgorsze danie życia. Konstruktywna krytyka różni się od czepialstwa. Wykopki mnie mnóstwo nauczyły jesli chodzi o gotowanie ale faktycznie hejtu bezpodstawnego nie brakuje, albo czepialstwa dla samego czepiania. Poza tym każdy może mieć gorszy dzień albo uważać że nie masz prawa oceniać bo sie nie znasz.

Głupie jest takie sranie się o usunięty wpis albo czarną liste. Każdy ma
@arinkao: no dobrze, ja nie jestem mistrzem gotowania. Ja 4 lata temu nie potrafiłbym zrobić jajecznicy, życie mnie zmusiło (i dobrze) do gotowania. Aaaaale ja nie hejtowałem, że chłop zrobił sobie obiad. Jak jeszcze raz napisałem w 2 komentarzu, jak ci smakuje to smacznego. Teraz sobie przypomniałem, że moje drugie zdanie w tym komentarzu brzmiało: "kariery w gastronomii to nie zrobisz" . To było tak ała? A pierwszy komentarz to co?
@arinkao: a tak już wykorzystam, że tak wielkim autorytetem rozmawiałem. To proszę o przepis małotłuszczowy, a smaczny. Bo niestety moja żona kilka tygodni temu miała usunięty woreczek źółciowy.
@fornson23: Nie jestem żadnym autorytetem, nie mam żadnych zasług ani nie jestem kucharzem, tym bardziej dietetykiem.

Wiem jednak że gotować zdrowo ale smacznie trzeba sie nauczyć, nie bać przepisów, unikać tłustych rzeczy, smażenia, pewnych mięs, zawiesistych sosów. Wiele smaku uzyskasz stosując warzywa i zioła.
To co ludzie nazywają zdrowym niesmacznym jedzeniem jest zrobienie go po prostu zwykle byle jak, na szybko i bez niczego a niemal każdy niezdrowy smak można zastąpić,