Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: W przeciwieństwie do durnych p0laczków, Niemcy wiedzą, że muszą wydłużać wiek emerytalny żeby spłacać emerytury i nie upaść. Ale kto by się tym przejmował nad Wisłą, najlepiej znowu #!$%@?ć głupoty dla pisowców z 40 iq.
  • Odpowiedz
@kobiaszu polski emeryt jakby miał kilkadziesiąt procent niemieckiej stawki to by chętnie pracował i do 68. Do tego skąd i babeczki taki zapał do dyskryminacji. Traktowanie ludzi równo nie jest niczym złym
  • Odpowiedz
@kobiaszu: polski emeryt to największy janusz w galaktyce. Kompletnie bezużyteczny pasożyt społeczeństwa. Kupuje tylko guwno z biedronki i głosuje na pis. Nie jada w restauracjach, nie podróżuje po kraju. A potem oddaje zachomikowane #!$%@? wie po co pieniądze oszustom "na wnuszka".
  • Odpowiedz
@kobiaszu: dla mnie, młodego człowieka to #!$%@? o szopenie. Ale też kupuję argumentację ludzi w wieku moich rodziców. #!$%@? się w robocie, przerobili komunę, lata 90., różne rządy w 21 wieku. Im tak wiele razy przesuwali zapewnienia o emeryturze, że ja #!$%@?. #!$%@?ć młodych, niech walczą o swoje, a nam dajcie tą emeryturę jak najszybciej. Wcale im się im dziwię i ciekawi mnie ile razy będzie jeszcze #!$%@? się do
  • Odpowiedz
polski emeryt #!$%@? na drugi koniec miasta po 10gr tańszą mortadelę.


@kobiaszu: co za bzdura.

Polski emeryt jedzie na drugi koniec miasta do dodatkowej pracy jako ochroniarz w biedronce, żeby mieć na tę mortadelę.
  • Odpowiedz