Wpis z mikrobloga

@Jcdx odpowiem ci obszernie i poważnie, bo grzecznie zadajesz pytanie i o dziwo serio chyba nie rozumiesz: Więc dla mnie mnie robienie takich tarcz z napisem wyraź swoją dumę czy inne #!$%@? ty, to jest równie #!$%@? i żenujące jakby w tym samym miejscu pojawiły się tarcze z twarzami dzieci z zespołem Downa.
Niby każdy wie że są, każdy je akceptuje, nikt nie ma nic przeciwko byciu sobie dzieci z zespołem Downa
@WykopowaDekoherencja: OK, odpowiada to na moje pytanie, ale dalej w sumie nie rozumiem, czemu się tym denerwujesz, zamiast ignorować. Gorsze jest ignorowanie znęcania się nad słabszymi (bullying w szkole, mobbing w pracy), tolerowanie syfu na ulicy, tolerowanie mowy nienawiści z różnych stron (chodzi mi o to, że teraz wszędzie jest polaryzacja).

Jeśli osoby o odmiennej orientacji seksualnej, czy innych tożsamościach płciowych czują potrzebę, by uświadamiać ludzi o tym, że takie opcje
@WykopowaDekoherencja: bo uprzedmiatawianie tylko części populacji nie jest OK? Zapewne na twoim tagu nie było fajnych męskich tyłków (lub było ich mało). Ciekawe dlaczego? Zrównywanie podejścia do uprzedmiatawiania kogoś z często prześladowaniami mniejszości seksualnych i ludzi transpłciowych to fikoł większy niż obietnice polityków przed wyborami.

BTW - hobby sobie wybierasz, płci i orientacji nie.
@Jcdx czemu nie było męskich tyłków? xDDDD Ja #!$%@?ę ty jesteś tak głupia czy lubisz po prostu fikołki mentalne?

Nie było bo nie interesuje mnie męskie tyłki xd #!$%@? dlaczego ja to muszę tłumaczyć w ogóle? Xd

To tak jakbyś się #!$%@?ła do kogoś kto kolekcjonuje i ubóstwia samochody marki Audi, dlaczego Fiata tak samo nie ubóstwia xd

Ja jebe. Potworki które wyrosły jako Pokłosie turbopo prawności politycznej, jak ty, to serio