Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa: ale co zrobić?
Nic się nie da zrobić:p

Trzeba się z tym pogodzić, a nie urabiać się jeszcze bardziej, aby sprostać nie realnym wymaganiom kobiet.

Tak trzeba ten problem rozwiązywać: nie wiązać się.

Niech kobiety dalej wybierają patusow i zbierają punkty na niebieskich kartach:p
A normalne chłopy niech mają to w pompce.

I tak jest za dużo ludzi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
badzmy wszyscy sami w domu do smierci,


@zbrodnia_i_kawa: wy nie będziecie same, bo będziecie miały dzieci ze związków z konkubentami

Tylko dlaczego normalne chłopy mają za to płacić?

Może za 10-50 lat ktoś ogarnie że trzeba jakaś akcje zorganizować, gdzie kobietom będzie się tłumaczyć, jak nie szukać partnera. Może wtedy będzie można inaczej funkcjonować na tym polu.

Na tę chwilę kobieta nic nie musi, dosłownie całe państwo jest za nią, więc
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: dyskusje na ten temat często przyjmują za aksjomat bycie złym jest strasznie złe, trzeba szukać związku za wszelką cenę co według mnie jest błędne. To, czy nam się uda na rynku matrymonialnym zależy od wielu czynników, które są zależne od nas (wygląd, bogactwo, charakter) jak i od społeczeństwa (stosunek liczbowy kobiet do meżczyzn, atrakcyjność poszczególnych lig jakościowych mężczyzn czy oczekiwania drugiej strony).

Wybranie własnej drogi powinno polegać tak, że analizujemy wszystkie
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: zależne od nas tj. nie są zależne od środowiska. Wyglądamy tak jak wyglądamy, trochę da się tu podziałać, ale wiadomo, że genetyka to 90% sukcesu. W wypowiedzi chodziło mi o to, że zarówno to jak wyglądamy jest ważne (czy urodziłem się atrakcyjny, czy dbam o siebie), ale ważne jest też jakie jest nastawienie społeczeństwa do mnie. Jeśli na jednego faceta przypada 10 kobiet to od razu jestem kilka lig wyżej
  • Odpowiedz