Wpis z mikrobloga

@asasdas13131: #mimowszystkoduda to była propagandowa akcja pisiorów, Konfeswracja się od tego odcinała w zasadzie od samego jej pojawienia się. Mam wrażenie, że Neuropki dobrze o tym pamiętają, ale wszystkim wokół chcą wmówić, że głosowaliśmy na Dudę i namawialiśmy do tego cały elektorat. XD
  • Odpowiedz
Neuropki dobrze o tym pamiętają, ale wszystkim wokół chcą wmówić, że głosowaliśmy na Dudę


@USSCallisto: większość wyborców Bosaka(domniemam, że również Konfederacji) w drugiej turze zagłosowało na Dudę i to jest fakt. Żaden inny elektorat nawet nie zbliżył się do takiego poparcia.
kasza332 - >Neuropki dobrze o tym pamiętają, ale wszystkim wokół chcą wmówić, że głos...

źródło: obraz_2023-09-12_114101715

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kasza332 i tak właśnie 'rozumują' psychoprawaki, statystyki - a komu to potrzebne XD, ważne że losowa baba powiedziała co myślę, więc tak musi być
  • Odpowiedz
@asasdas13131: no tak, tylko jakbym mógł już dodać też do swojego komentarza coś. To światopoglądowa lewica (ta wykopczana, jak domniemam) by zagłosowała na Trzaskowskiego, lewica gospodarcza typu "za komuny było lepiej", zagłosowała by na dudę (jak w załączonym filmiku). Ziobro zaskoczenia, tak po prostu jest.
  • Odpowiedz
@asasdas13131: no ja w miarę podobnie. Najpierw Źółtek potem "czaskowski". Do tej pory się chwalę (a prawa wyborcze mam od 2010 roku, słynne wybory Komor-Kaczor), że nigdy nie zagłosowałem na nikogo z pisu (a nawet z sld czy tej nowoczesnej lewicy Zandberga czy Biedronia).
  • Odpowiedz