Wpis z mikrobloga

  • 2
@dlomlo nie ma, warto prawdopodobnie dołożyć do JÄRVFJÄLLET (jest często w promo za 850) ewentualnie jakas używkę Sitaga, pewnie za 500 już kupisz w dobrym stanie
  • Odpowiedz
@Aiween: wszystko zalezy jak co komu leży, w domu mam marcusa a w pracy JÄRVFJÄLLET i w sumie lepiej mi sie siedzi na marcusie, w tym drugim nie pasuje mi pochylenie a marcus mi jakos lepiej pasuje, trzeba pojechac do ikei i sie przymierzyć:)
  • Odpowiedz
  • 1
@dlomlo: temat krzeseł jest śliski w tym kraju :)

https://youtu.be/MhQl7N4zMlI
Tu masz np. opinie sprzedawców z za oceanu. Są tam między innymi krzesła z ikei jest jakis razer ale one nie są wysoko punktowane. Oczywiście te lepiej punktowane maja też inną cenę.
  • Odpowiedz
@dlomlo: jeśli jesteś wysoki, to siedzisko markusa może być dla Ciebie za krótkie, u mnie dłuższe siedzenie sprawia że czuję brak krążenia w nogach (krawędź siedziska za to odpowiada), no chyba że obniżę go całkowicie, ale to chyba nie o to chodzi, dodatkowo mój egzemplarz wydaje dziwne dźwięki co wkurza niesamowicie
  • Odpowiedz
  • 4
@m__w @goferek @Aiween @butcher_borys @Ralphs @runieeee @tygrysekk @mrq @jamajskikanion @slabyslabek @KolskiRoman @supra107 @Fantar
Finalnie posadziłem swoje 4 litery na tym i nawet to wygodne. W dodatku poduszka na lędźwia i było git. Testowałem też ten droższy model no i imo nie ma różnicy w komforcie, a skóry unikam jak ognia, bo tylko wytapiam się na tym. Cena o 100 zł niższa bo promocja była, może nie będę żałował za rok. I tak
  • Odpowiedz
@wypokowy_expert: Niektórzy sugerują fotele Grospolu które da radę wyrwać poniżej tysiąca, z czego nie mam pojęcia czy są takie dobre, a jestem zainteresowany bo może są faktycznie lepsze od mojego obecnego Markusa.

Na ich stronie pisze że mają tylko jednego dystrybutora w świętokrzyskim ale nie wiem nawet czy mają jakąś wystawkę żeby taki fotel wypróbować.

Markus miał to do siebie że nie każdemu pasuje, ale przynajmniej był tani, więc jeżeli komuś
  • Odpowiedz