Wpis z mikrobloga

Polskie spoty/zloty samochodowe to albo:
- banany oskary w swoich tatusiowych 911 wziętych na firmę, M4 w leasingu i Mustangach na kredyt (ew. jakaś mocno podłubana Renówa #pdk )
albo:
- andrzeje w swoich golfach IV, e36 czy mondeo z naklejkami "WARSAW NAJT STRIT RACIN"

Nie ma nic pomiędzy. Taki obraz nędzy.

#samochody #motoryzacja #takaprawda #polskiedrogi #carboners
Atreyu - Polskie spoty/zloty samochodowe to albo:
- banany oskary w swoich tatusiowyc...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-12 011432

Pobierz
  • 22
  • 1
@SzalonyAndrzej: piszę o spotach/zlotach

Komercyjne coroczne wielkie ewenty typu Ultrace (dawny Racism) to zupełnie odrębna kategoria, dzieją się raz na rok i nie ma ich dużo. Jest kilka innych motoshow (bo pod to to się łapie), czy rajdów samochodów zabytkowych, czy innych ewentów

Ja piszę o cotygodniowych spotach, czwartkach nocą czy piątkowo-sobotnich nightdrivach, To się dzieje w każdym mieście wojewódzkim co tydzień, mniejsze zloty w powiatowych. Od kilku do kilkudziesięciu aut,
@SzalonyAndrzej: Co to znaczy dobre spoty? To że grupka znajomych się umawia na objazd miasta, nie znaczy, że to jest spot. W Polsce jest tak jak OP napisał.

@Atreyu Nie no, są ludzie pomiędzy tacy jak ja, Większość muscle carów jest prowadzona przez normixów z pasją.

To że młodzież przyjeżdża w swoich audi (chyba top 1 popularności) jest akurat fajne, bo oni wcale się nie ścigają tylko chcą popatrzeć. Ja za
Opisałeś jeden typ "zlotow". Nie wiem czy nie potrafisz szukać, czy nie chcesz szukać. Jest dużo fajnych spotów, zlotów i dużych eventów. Wymóg jest jeden, musisz mieć dobry samochód i nie być zjebem. Tylko tyle i aż tyle.


@SzalonyAndrzej: xDDD

"Niemożliwe że nie lubisz zlotów na pewno na pewno na jakieś gówno trafiłeś serio jakie banany w mustangach, co ty gadasz złe na złe zloty trafiłeś. Powiem ci, złe trafiłeś inne
Zdarzało mi się bywać na eventach typu "włoska wiosna" i zupełnie nie było tam tak jak piszesz, bardzo miła atmosfera, fajnie porobione samochody, miejsca dla każdego a nie tylko bananów, sam tam byłem ze swoją ponad 20 letnią uwcześnie Alfą 146 chyba nawet najstarsza (wśród alf, bo były też inne włoskie marki) na całym zlocie była. Jak bym miał więcej czasu to bym bywał regularnie.