Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: nie będziesz miał, bo dla Rosjanek Polska to kraj tranzytowy do Europy, a nawet jeśli ci się jakaś trafi to i tak się nie dogadasz w innym języku niż rosyjski
  • Odpowiedz
@Szymif: przecież Rosjanki i Ukrainki są często wymieniany jako najwierniejsze w eu, u nas mają tylko łatkę dziwek, ale co z tej latki jak w reszcie Europy tak się mówi też o polkach xd, raczej to tylko kwestia emigracyjna
  • Odpowiedz
  • 1
@Koksixk mozliwe najbardziej wiadomo kto emigruje ale widziałem kiedyś na necie statystki rozwodów na świecie i Rosja w top 5 była Ukraina trochę dalej
  • Odpowiedz
@Koksixk: no ja widziałam to wierność ruskich w Niemczech , jedna facet co drugi dzień w domu wywalal bo narabana jak szpadel robiła awantury
Druga tłukła po twarzy dorosłego 17 letniego syna , inna zostawiła faceta dla bogatszego tzn swojego ruska dla Niemca plus ruskie baby zawsze szukają kuka który na nią zarobi a i tak pójdzie do bogatszego prawie zawsze
Plus ruskie są wredne , jak slysza że polka to
  • Odpowiedz
@Koksixk: Rosja i Ukraina mają najwyższy wskaźnik aborcji i rozwodów w Europie to mówi samo za siebie xD
Nie wiem jakie są ukrianki ale Rosjanki które poznałam w Niemczech to patolki które by mogły nasze karyny uczyć xD
Nie mówiąc że niektóre z nich potrafią sikać albo srac na kiblu i gadać z tobą przez telefon
  • Odpowiedz
I mają potężne kompleksy pochodzenia , jedna ruska u mnie w pracy w Niemczech zawsze się przedstawia nazwiskiem męża Niemca bo dla nich wyjść za Niemca to nobilitacja , Polaków nie trawią
  • Odpowiedz
@Koksixk: jest bo znam Rosjan którzy autentycznie mówią że gdyby mieli szansę na polke albo Czeszkę to by brali bez zastanowienia
Bo ich baby nie gotuja ale wymagają ekskluzywnego życia od faceta , są porywcze potrafią tłuc kolesia i ciągle swędzi na bogatszego
Pewnie nie wszystkie ale te co poznałam to baby koszmar
  • Odpowiedz
@Linnior88: no nie wiem stara mi się wydaje że dowody anegdotyczne są nic nie warte, w dodatku to patolą często emigruje, a w Polsce przez całe życie poznałem wszystkie przykłady bab które poznałaś. Co do srania i gadania przez telefon go robi tak nawet moja ciotka czy kolega, bankolegs to se szluga jeszcze odpali XDD
  • Odpowiedz