Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137: O to fajnie apke pewnie też masz jakąś fajną. Ja mam opaskę huawei ale to słabizna przy Twojej, garmin ma fajną apke "garmin connect" ja potem wysyłam z swojej na stravę ale strava chyba też dla biegaczy i pływaków nie tylko rower. Jak nie masz zainstaluj sb. a w garminie masz różne wyzwania a to motywuje. Na stravie masz na rower a czy do biegania to nie wiem. Jakiego masz
@ChlopoRobotnik2137:

garmina 6 fenix


Trochę za duży dla mnie. Wolałbym Garmin Forerunner 255, chyba mniejszy jest i tańszy. Ale mi tam dużo niepotrzebne, kroki mi starczą, na rower używam jedynie tętna. Reszta to pierdółki. Jedynie ten GPS fajny może być i NFC też spoko.
Także ten huawei w sumie mi wystarcza. Tylko tarczę rozwaliłem XD i pasek też się rozpadł i kupiłem taki przypominający g-shocka i dobrze chroni, mogłem od razu,
Jakaś promka była w jakieś linii lotniczej po uzyskaniu iluś tam km przelotów ?


@Zwierz33: zbieralem miles&more od wielu lat, kiedys dalo sie je sztucznie generowac znajac kilka trikow. Jak zamykali program z karty to wolalem wymienic je na cos, niz czekac az mile sie przedawnia. Wiec wymienilem na ten zegarek i doplacilem 1.5k zl.

Trochę za duży dla mnie. Wolałbym Garmin Forerunner 255, chyba mniejszy jest i tańszy


@Zwierz33:
@ChlopoRobotnik2137:

Ja chcialem zeby bateria dlugo trzymala


Też mi na tym zależy ale nie zawsze da się to osiągnąć w danej cenie. I ja tam ile km nabiłeś ?

Może by zrobił tag "sport przegryw" dla ludzi z tagu do wrzucania spierdotripów i jakiś biegów, jazd na rowerze albo tripów ogólnie ?
@ChlopoRobotnik2137: Hm... Chłopski Trip albo Sportowy Chłop. Najlepiej jakieś połączenie tych dwóch. Tylko weź to jakoś zgrabnie nazwij. Co to za apka ?
Ja ogólnie nie lubię biegać więc nie wiem jakby mi poszło z tymi 6 km. Ogólnie bieganie bardziej męczy, na apce mam pełno wyzwań z bieganiem ale żadnego nie ukończyłem.
@Zwierz33: trenujzchlopem ? Albo trenujjakchlop albo siłachlopa czy chlopskaforma
Ja za gowniarza trenowałem bieganie. Początki są ciężkie, ale ja np bardzo lubię biegac na wakacjach i w ten sposób poznawać okolice. Jak nie mozesz zrobić 5km to zacznij od tylu ilu mozesz albo bardzo wolnym tempem. Tez miałem ciężkie początki
@ChlopoRobotnik2137: Powiem Ci że, z bieganiem to też kręgosłup bardziej w dupę dostaje. Amortyzacja gorsza więc też nie dla każdego tak mi się wydaje. Zależy w jakiej kondycji masz kręgosłup. No trenus z chłopem chyba najlepsze i chłopska forma ale pytanie jak to rozpromować bo tak jak pisałeś jest już spierdo trip.