Wpis z mikrobloga

#lewandowska #lewandowski

Jak ma się czuć zwykły facet, jeżeli nawet:
- wzrostak
- perfekcyjna linia włosów
- frame boga
- symetryczna twarz
- obiektywnie >8/10 w swoim prime
- multimilioner
- dużo kumpli, znajomych i przyjaciół
- fejm taki, że na świecie tylko papaj był bardziej rozpoznawalnym polakiem
- kochający ojciec swoich biologicznych dzieci

nie spełnia wymagań p0lki 7/10 (przed operacjami plastycznymi 4/10)? Co jeszcze facet musi zrobić, żeby zaspokoić gadzi umysł hipergamicznej bestii? Czego zabrało, za mały bydlak czy brak dynaminy?

#redpill #blackpill #przegryw
CXLV - #lewandowska #lewandowski

Jak ma się czuć zwykły facet, jeżeli nawet:
- wzros...

źródło: image_2023-09-11_193412685

Pobierz
  • 33
@bencvallan to nie jedno oko niżej tylko opadająca powieka. Wiem bo tez mam, i to gówno zafundowało mi największe kompleksy w życiu. Nie wiem jak on sobie z tym radzi, ale to jest mocno dołujące kiedy wstydzisz się patrzeć komuś w oczy bo przed jedno bardziej domknięte oko wyglądasz jak niedorozwinięty troglodyta bez szkoły. I #!$%@? że druga połowa twarzy i cała reszta jest super. W lustrze widzisz tylko Quazimodo. Tym większy
A teraz zaskoczę; Jeżeli ktoś jest starszy niż 16 lat to w związkach liczy się masa innych rzeczy niż linia włosów XDDD


@Mezomorfix: ale ktoś mówi że inne rzeczy takie jak morda wzrost kasa się nie liczą? XD
@Mezomorfix:

A teraz zaskoczę; Jeżeli ktoś jest starszy niż 16 lat to w związkach liczy się masa innych rzeczy niż linia włosów XDDD


Np to, że Twoją kobietę w młodości ruchali typy z niską linią włosów a potem jak jest starsza to bierze bezpiecznego beciaka i podczas ruchania wyobraża sobie tamtych którzy nie chcieli z nią być a Ty naiwny myślisz, że ona dorosła :) Po prostu bardziej zaczęła kalkulować :*