Wpis z mikrobloga

Od jakiego elo zwierzęta z topa przestają wyzywać jg że gra ciągle pod bota, co przynosi efekty i bot jest mocno naffedowany, zamiast flipowac grę próbując 'pomoc' coś na topie zmienić?

Jeszcze największą beka gdy robi to jakiś Sion Ornn czy inny kloc który po prostu powinien sobie bezpiecznie stać pod wieza albo trolle typu teemo czy nasus

#leagueoflegends
  • 30
Od jakiego elo zwierzęta z topa przestają wyzywać jg że gra ciągle pod bota, co przynosi efekty i bot jest mocno naffedowany, zamiast flipowac grę próbując 'pomoc' coś na topie zmienić?


@Towarzysz_Pawulon: Nigdy, bo od tego jest jungler, żeby pomagać przy trudnych matchupach. Też bym wyzywał, że mi chłop 10 minut na wieży stoi, a jungler wali konia w lesie XD

mam teraz 'wysokiego' golda


@Towarzysz_Pawulon: Przez ten split lipcowy
@robert-kuzba: sprawdziłem league of ghraps i pokazuje to samo co u.gg, poza tym wystarczy pomyśleć logicznie nigdy tak prosty i popularny pick nie będzie miał na wyższym elo 1,5 pick ban rate i 54% wr

Pomijam już fakt że manipulujesz pokazując staty z diamentu+ a nie mastera+

A tak ogólnie na mobafire to tylko spoko są poradniki

za to ty masz


Ja po prostu nie mam mechanik, zablokowana kamera 100% czasu,
@Kryskamatyska: ja nie wale konia w lesie tylko idę na bota ciągle, kedys robiłem odwrotnie, bo sam byłem na początku top lanerem, ale gracze tej linii mają IQ na poziomie grompa, więc lepiej ich olać

Będziesz wyzywał jg jak przeciwny bot ma 0/10, bo jakiś Olaf ci #!$%@? wavea? XD

Rok temu taki wydziarany streamer co był rank 1 rek sai w NA powiedział że by wbić challengera wystarczy opanować do
@Towarzysz_Pawulon: ale z ciebie tryhard. Piszesz tak jakby jedynym sensem w tej grze było zdobycie co najmniej mastera. A zrozum, że to GRA, która ma ci umilić czas, podczas gdy ty piszesz jakby zdobycie wysokiej dywizji było twoja aspiracja życiową.
Jesteś typowym przedstawicielem LOLa. Szczyt ambicji, zdobyć high rank w gierce z najbardziej toksyczna społecznością jaka istnieje. To się nazywa bycie dojrzałym emocjonalnie. Nic dziwnego, że 1/4 tego tagu ma cię
@robert-kuzba: każdemu może umilać czas co innego, mi umila wygrywanie gierek, tobie bicie pałką w miejscu minionów, nic w tym złego tylko to ty napisałeś że garen to gówno postać (w czym masz sporo racji) samemu wymianiając trolli typu teemo, nasus i pisząc z jakąś wyższościa o niskich rangach, gdzie sam widzisz, w twoim elo mogę sobie spokojnie grać z blocked camerą i używajać tylko jednego palca do gry XD

Skąd
@Towarzysz_Pawulon: Zależy sporo od sytuacji. Problem z crashem jest taki, że wtedy łatwo zrobić ganka z jungli czy mida. A jak typowy splitter zrobi leada, to z bota tego nie uratujesz. Zresztą pewnie nie grasz też na ELO, gdzie invade jungli jest w prawie każdej gierce. Więc to bardziej skomplikowane.

Dla mnie głupie jest granie stricte pod jedną linię, ale może w Goldzie to działa. Choć zdziwiłoby mnie, bo lepszy ADC
@Kryskamatyska:

Granie pod jedna linie to podstawowa zasada do skutecznego climbowania i granie pod to co wygrywa a nie bycie Jurkiem Owsiakiem i łażenie na topa by zginąć od nafeedowanego Dariusa, ja uważam że od połowy Silvera większość adc wie co ma robić gdy typowy głupek top laner buduje w tym czasie durny itemy tyłu ten nowy dający hp czy jakieś inne lethality Gareny
@Towarzysz_Pawulon: Podstawa? A skąd wiesz, jaki ADC ci się trafi? Bot ma największy impact, ale to nie jest gwarancja niczego.

Ja np. sporo gierek robię solo z topa, bo enemy jungler nie reaguje, jak dociskam przeciwnego topa. A potem to już sobie bierzesz tier 2, tier 3. Potem inhiby i nexusa. Z przewagą lvl to adc gdzieś do 30 minuty i tak zabijasz w jednej rotacji.

Ale ergo jest takie, to