Wpis z mikrobloga

Wiele osób pisze, że siatkówka to jest margines i gdzie tam podjazd do piłki nożnej. Ze statystyk to nie wynika, tzn. oczywiście, że piłka nożna jest popularniejsza, ale różnica nie jest aż tak wielka, jak wyobrażają sobie kibice kopanej. To tylko dane TVP a gdyby doliczyć jeszcze oglądalność Polsatu to byłaby ona jeszcze mniejsza.
#mecz #siatkowka #pilkanozna
archubuntu - Wiele osób pisze, że siatkówka to jest margines i gdzie tam podjazd do p...

źródło: F5vKU4sXkAAB2uN

Pobierz
  • 25
@EndThis: No tak. Co by nie powiedzieć, sport który jest w stanie wygenerować 25% oglądalności NAJPOPULARNIEJSZEJ DYSCYPLINY NA ŚWIECIE nie można uznać za niszowy, tymczasem wy brandzlujecie się popularnością kopanej i piszecie, że siatkówka nic nie znaczy, jakby co najmniej różnica była 50:1 xD
@archubuntu: daj sobie spokój, każdy wie najlepiej, piłka nożna krul a reszta sportów #!$%@?ć ¯\(ツ)/¯

a tak na serio, naprawdę te wojenki nie mają najmniejszego sensu, bo jak widać po tych odpowiedziach, dla niektórych kopana to jest JEDYNY sport, który się liczy na świecie a reszta nie ma żadnego podjazdu, mając przy okazji rację że na ten moment to jest najpopularniejszy sport na świecie i u nas w kraju, z drugiej
@ingate: Najpierw piszesz że wojenki nie mają sensu a kończysz na:

"a "kibice" tylko piłki nożnej z gwoździami wbitymi w mózg niech się taplają w swoim bagnie i podniecają się naszą gównianą kadrą i jeszcze lepszą ligą."

Myślę że jak mowa o gwoździach wbitych w mózg to zaleciłbym ci pójście do lekarza.
@ingate: Niby tak, tyle że ja w tym wpisie chciałem zwrócić uwagę, że ten wynik jest moim zdaniem zaskakujący, ale może faktycznie nie powinienem używać tagu kopaczy, bo przecież każdy wpis o tym, że istnieją inne sporty to atak na świętość...
Ciągle zaczynacie wojenki a potem płacz


@FotDK: Te płacze to słychać chyba tylko w Twojej głowie, bo serio to, że milion osób oglądających mecz siatkówki może się cieszyć z sukcesu swojej drużyny podczas gdy inne 4 miliony w tym czasie się frustrują, że znowu ktoś napluł im w twarz, nie jest szczególnym powodem do płaczu i kompleksów.

Sam fakt, że traktujesz to w kategoriach wojny, pokazuje, że to nie strona kibiców
to ty tutaj się spłakałeś i próbowałeś wyleczyć kompleksy


@EndThis: Napisałem jedynie, że nie spodziewałem się takiej proporcji oglądalności biorąc pod uwagę, jak przedstawiają to kibice piłki nożnej. Wszystko ponad to, to jedynie Twoje urojenia i próba poradzenia sobie z traumą po kolejnym przegranym meczu (co jest trochę zaskakujące, bo jako fan kopanej, powinieneś się już dawno przyzwyczaić).
@EndThis: jak widzisz w tym atak na swoją osobę to też bym zalecił pójście do lekarza, najlepiej psychiatry.

Oczywiście musiałeś wyciąć z kontekstu jeden tekst, a samego sensu całej wypowiedzi to już nie chce się zrozumieć, a w ostatnim zdaniu chodziło o to, że na tym tagu jest pełno takich ludzi, którzy uważają piłkę nożną za jedyny sport, który jest warty uwagi i najeżdżają na wszystko, co piłką nie jest, a
@ingate: Haha, słynne wyciągnięcie z kontekstu, bawisz się w Korwina?
@archubuntu Ale co cie obchodzi jak to przedstawia ktokolwiek nie zainteresowany danym sportem. Dobrze wiesz że to się bierze z twoich kompleksów a nie z wyimaginowanej krucjaty kibiców piłki na siatkówkę. Po co się oszukiwać.
Dobrze wiesz że to się bierze z twoich kompleksów a nie z wyimaginowanej krucjaty kibiców piłki na siatkówkę. Po co się oszukiwać.


@EndThis: Jest dokładnie odwrotnie. To pisanie, że "to sport niszowy", "nikt się tym nie interesuje", "bez podjazdu" jest waszym sposobem radzenia sobie z kompleksem braku sukcesów i próbą racjonalizacji tego, że oglądacie coś co nawet nie sprawia wam przyjemności, więc deprecjonujecie i umniejszacie
@EndThis: druga odpowiedź, drugi raz odnosisz się tylko do wycinka wypowiedzi, to jak mam to inaczej nazwać? porównanie do #!$%@? przemilczę.

Wszystko się zgadza, z wami nie ma żadnej dyskusji, każdy wie swoje, dlatego podtrzymuje to co napisałem wcześniej; dalsze przepychanie się na tym tagu na temat siatkówki nie ma sensu, niech każdy się rozejdzie w swoją stronę. @archubuntu musimy się z tym pogodzić po prostu.
@archubuntu: Ale ja tak nigdy nie napisałem, po co mi coś wmawiasz?
@ingate Ale do czego mam się odnosić? bla bla bla po co wojenki bla bla bla nikomu nic udowadniać bla bla bla pojazd na kibiców piłki dla prowokacji, tak wyglądał twój wpis.
@EndThis: może i pojechałem, ale mam swoje powody i widzę co się dzieje, nie jest to w żadnym razie prowokacja tylko moje zdanie na temat grupy ludzi na tagu, którzy dostają wścieklizny jak usłyszą cokolwiek na temat innego sportu niż piłka nożna, doskonale to widać podczas super plebiscytu na najlepszego sportowca w Polsce.
I jak już wspomniałem, sam jestem kibicem kopanej, chodzę na mecze swojej lokalnej drużyny, śledzę ligi TOP5, eklapę