Wpis z mikrobloga

Wiele osób pisze, że siatkówka to jest margines i gdzie tam podjazd do piłki nożnej. Ze statystyk to nie wynika, tzn. oczywiście, że piłka nożna jest popularniejsza, ale różnica nie jest aż tak wielka, jak wyobrażają sobie kibice kopanej. To tylko dane TVP a gdyby doliczyć jeszcze oglądalność Polsatu to byłaby ona jeszcze mniejsza.
#mecz #siatkowka #pilkanozna
Pobierz archubuntu - Wiele osób pisze, że siatkówka to jest margines i gdzie tam podjazd do p...
źródło: F5vKU4sXkAAB2uN
  • 25
sport który jest w stanie wygenerować 25% oglądalności NAJPOPULARNIEJSZEJ DYSCYPLINY NA ŚWIECIE nie można uznać za niszowy


@archubuntu: Warto wziąć pod uwagę, że w Polsce siatkówka jest najpopularniejsza pewnie ze wszystkich państw na świecie, do tego jak już ktoś wspomniał porównujemy 1/8 ME i drużynę z topu światowego, do średniaka europejskiego walczącego w eliminacjach o zajęcie 3 miejsca w grupie.
Napisałem jedynie, że nie spodziewałem się takiej proporcji oglądalności biorąc pod uwagę, jak przedstawiają to kibice piłki nożnej


@archubuntu: Proporcja jest znacznie większa niż jakieś 50:1, biorąc pod uwagę liczbę followersów na instagramie czy facebooku, to jest to raczej 1000:1, biorąc pod uwagę zarobki, to pewnie też bliżej 300-400:1, a ty tendencyjnie wybrałeś sobie mecz siatkówki w ME i porównałeś do eliminacji z Albanią.
Weź sobie średnią oglądalność niemieckiej pierwszej ligi
@archubuntu: do odwracania kota ogonem też trzeba mieć skill i jakąś elegancję w tym aspekcie manipulacji

co jakiś czas jakiś sportowiec albo kibic spoza kopanej płacze o popularność i zarobki, a najczęściej "oświeceni" kibice siatki, zdarzały się też płacze lekkoatletów

i faktycznie chyba skoczkowie nie płakali tylko

Być może ktoś z obozu kopanej też bawi się w resentymenty, ale większość docinek do siatki to efekt odbicia piłeczki, bo to kibice siaty
@ingate: to mogłeś zaznaczyć, że chodzi Ci o grupę, a nie ogół, najpierw naucz się pisać po polsku z jasnym przekazem a potem wymyślaj wycinki z kontekstu
@FotDK: Odmiana słowa "płacz" przez wszystkie przypadki, mówi więcej o Tobie niż o mnie, ale jeśli ta projekcja ułatwia Ci funkcjonowanie, to proszę bardzo.

Mogę tak samo odbić piłeczkę, że jak siatkarze albo Stoch coś osiągnęli to nagle pojawiali się jacyś fani kopanej i płakali/wyli (bo widzę, że operujesz jedynie w takich kategoriach) że przecież nikt tego nie ogląda.

Do tego zawsze jest tekst o progu wejścia przypadkowo ustawiony tak, żeby