Wpis z mikrobloga

Ehh zobaczmy tego starfielda, oczywiście gamepass, bo gra warta 120 zł, piękna optymalizacja 30 fps w jaskini, na 3080 rtx na ultra, ale wgrałem moda na dlss, zmniejszyłem cienie i odbicia i jest to 60 fps xD. Jakby ktoś był ciekawy, dlaczego gram w to drewno, no gry Bugthesdy nie są mi obce, lubię fallouty, to szukam gry, takiej na odstresowanie, po takim Armored Core 6.
#bethesda #starfield
  • 11
@Czarny-rycerz_40k:
Ja chyba mam już syndrom sztokholmski względem Todda. Niezmiennie od czasów Morrowinda tłuką te same drewniane gnioty na Gamebryo i jego ewolucji, Creation Engine a jednak człowiek się zagrywa z wypiekami na twarzy w kolejne TESy, Fallouty i teraz Starfield. Nie mam pojęcia na czym polega fenomen tych produkcji ale jak coś działa niezmiennie od 20 lat to nie może to być przypadek.
@robert7454: pochwal się jeszcze cepem, bo ja patrzyłem na porównania mojego 3070 i jest 40% różnicy 5800x3d vs 5600x.
A armored core 6 mi na 5600x chodzi w natywnym 4k w 60-100fps na średnich z wysokimi teksturami. Gra na silniku pamiętającym demon souls jak nie jeszcze starsze tytuły.
@robert7454: dziękuję, dobranoc, podziękuj cepowi.
Mój 5600x z podkręconym 3070 robi 60fps na low w 4k z dlss 50% (czyli faktycznie gram w natywnym 1080p na low).
Zużycie zużyciem a testy w mieście testami w mieście. Cepy x3d rozwalają na łopatki inne cepy w tej grze, niezależnie od rozdzielczości masz kilkadziesiąt % więcej fps.