Wpis z mikrobloga

@uranium14: może to #!$%@? argument, i nie do końca na plus
ALE....PiS jak by obiecał coś takiego to by pewnie obniżał ten podatek mimo kryzysu.....
Plus PiSu jest taki że jak coś obiecują to to robią, problem jest że obiecują #!$%@? czesto...

Poza tym zniesienie podatku belki w momencie jak już masz kryzys jest wręcz oszczędnością, bo inwestorzy nie mogli by sobie odliczyć nagle strat które na szerokim rynku powstały
  • Odpowiedz
no tak, mogli znieść podatek nie patrząc na to że na jesień 2008 wybuchł potężny kryzys finansowy. Ważne że obiecali


@uranium14: No tak i ten kryzys ciągnął się aż do 2015 roku?
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: oszczędnością dla kogo? Bo na pewno nie dla państwa - miałbyś wtedy 100% inwestorów zwolnionych z podatku zamiast tylko tych którzy ponieśli straty.

PiS jak obieca tak robi, a nie patrzy na to czy to ma sens. Kończy się to takimi sytuacjami jak teraz gdzie Kaczyński myli brutto z netto i głupio im się z tego wycofać, a budżet państwa obrywa.
  • Odpowiedz
  • 15
a przypomnij ile lat już PiS trzyma VAT23?

Ile lat PiS nie wie jak znieść podatek Belki?

@widmo82: Stary ale co mnie obchodzi PiS? Wali mnie ta partia, mam nadzieję że ich powsadzają do więzień a ty mnie atakujesz że ślep nie idę ze wszystkim co ogłasza KO to jest PiSowcem?

Tobie rozumiem program partii odpowiada w 100%?
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: czepiasz się ze ktoś nie dotrzymał obietnicy a ja pokazuje, że inni też nie dotrzymują obietnic a pi3rdolą jak ty: patrzcie, oni nie dotrzymują obietnic xD
  • Odpowiedz
no tak, mogli znieść podatek nie patrząc na to że na jesień 2008 wybuchł potężny kryzys finansowy. Ważne że obiecali


@uranium14: ty jesteś jakiś niedorozwinięty? Przecież zniesienie podatku belki miałoby pozytywny wpływ na zmniejszanie oddziaływania kryzysu. Wymyśl mniej #!$%@? argument nastepnym razem
  • Odpowiedz
@widmo82: to, że mówisz prawdę nie zmienia tego że użyłeś argumentu "a u was biją murzynów"
W obliczu zbliżających się wyborów dość wyraźnie wygląda to jak bezwarunkowa stronniczość i robi się tak chochoła z cudzej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@uranium14: to po #!$%@? obiecywał, ryży pajac? Kryzys? Podobno ten wieszcz narodowy przeprowadził nas przezeń suchą stopą - to w końcu jak? Ustalcie wspólną wersję wy podnóżki putlera.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: co to za chory pomysł likwidować podatek belki?

To praca ma być opodatkowana na poziomie 42% (PIT + składki), a zyski kapitałowe mają być zwolnione żeby rentierom żyło się lepiej? Ewentualnie co możnaby wprowadzić to małą kwotę zwolnioną od podatku, a następnie progi podatkowe jak funkcjonuje to np. w USA.
  • Odpowiedz