Wpis z mikrobloga

Nie chciałby ktoś z #wroclaw takiego koteła? Przybłąkał mi się w okolicę chaty i nie chce sobie pójść od dwóch tygodni. Na oko to ma z 5 miesięcy. Nie wiem czy kończy kotka (raczej to drugie). Ewentualnie jakie fundacje mógłby go odłowić I z zleźć mu dom?

Olały mnie do tej pory:
- Grupa Ratuj (odczytali, nie odpisali),
- Fundacja Koci Los (nie oddzwonili, przestali odbierać telefon).

W piątek napisałem jeszcze do Kociego Zakątka.

Gmina Długołęka (bo tu się przeprowadziłem i tu jest kot) odławia tylko psy (a za friko sterylizuje kotki). Dostałem tam info, że wrocławskie schronisko już kotów nie przyjmuje, bo ma ich za dużo.

Ma robocze imię Ziomek, jak okaże się kotką to Poziomka.

Ktoś chciałby takiego ananasa przygarnąć albo ewentualnie może dać namiar na osobę/fundację która kotu pomoże?

#koty
Pobierz cibronka - Nie chciałby ktoś z #wroclaw takiego koteła? Przybłąkał mi się w okolicę c...
źródło: temp_file4153794376537927230
  • 8
@cibronka: zostałeś wybrany! Pogódź się z tym, kup mu/jej leżankę i nakarm koteła. Od teraz kociak tutaj rządzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A serio to sprawdź jeszcze: fundacja 2+4, ekostraż, fundacja Centaurus. W gminie Długołęka siedzibę mają Matuzalki, zajmują się wyłącznie psami ale może będą mieć namiary na kocie fundacje lub DT.
@MaJeM0 z ekostrażą też już się kontaktowałem - niestety nie ogarniają takich akcji z kotami.

O Matuzalkach mówili mi w gminie, ale że zajmują się tylko psami - tak jak wspomniałeś.

2+4 i Cantaurusa spróbuję dzisiaj. Dzięki :)

@moj_wykopowy_login swojego kota już mam i nie ma opcji na inne zwierzę. Mój kot nie toleruje żadnego innego. Totalnie żadnego. Tego malucha próbuje zaatakować nawet przez szybę. Jak musiałem wyjechać to kot był u