Wpis z mikrobloga

#p0lka #malzenstwo #przegryw #maz_witaminki

Zacznę chyba wrzucać moje obserwacje z małżeństwa z p0lka (zresztą to pewnie będą obserwacje nie tylko z mojego łez padołu), własny tag i te pierdy. Jeśli chociaz jednego chłopa uratuje to nawet jako ateista mam miejsce w niebie zaklepane.

1. Równy podział obowiązków.
Tradycyjnie facet pracuje, kobieta zajmuje się dziećmi. Oczywiście gdy nadchodzi weekend to rolę się odwracają, i bardzo dobrze, przecież facet też musi być rodzicem. Ale czy to znaczy, że w tym czasie kobieta w ramach zamiany ról chwyci jakąś weekendową pracę by wspomóc rodzinny budżet? (A jak myślisz? ( ͡º ͜ʖ͡º) ) oczywiście że nie, ona musi wtedy odpocząć. Jeśli akurat "waszą" ciężką pracą udało się postawić wystarczająca wielki dom, to pani będzie odpoczywać na piętrze albo w ogrodzie. Jednak jeśli nie, to dzieci (szczególnie małe) będą stanowczo za głośne na odpoczynek i należy je na cały dzień zabrać. Dlatego też gdy w jakieś galerii handlowej widzisz zmęczonego po całodniowym spacerze ojca namawiającego dziecko na obiad to wiedz że to niekoniecznie przyjezdny albo rozwodnik któremu akurat udało się uprosić ex-żonę o spotkanie z pociechą.
To może być też facet który po 5 dniach w pracy przez dwa dni weekendu robi w sumie 12-15 godzin spacerku, by w ramach równego podziału obowiązków jego małżonka mogła sobie teraz wreszcie w ciszy poodpoczywac.

Do następnego!
  • 2
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.