Wpis z mikrobloga

@OlFunkyBastard problem polega na tym, ze plujesz na przeciwnikow pisu w temacie gdzie pis ma swoj interes, powtarzasz tez tezy z pisowskich gadzinowek. Nazwij to sobie jak chcesz, ale nie zmienia to faktu, ze bronisz pisowskich sluzb kaminskiego w internecie.
powtarzasz tez tezy z pisowskich gadzinowek.


@stannis: to ciekawe, że powtarzam coś czego nie oglądam. To powoli zaczyna zakrawać na urojenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bronisz pisowskich sluzb kaminskiego w internecie.


@stannis: nie bronię. Ja po prostu nie jestem fanatykiem i wiem, że rzeczywistość jest troszkę bardziej skomplikowana niż czarne i białe, zło i dobro, my i oni. Twoje pojmowanie rzeczywistości operuje na wartościach binarnych to
nie bronię


@OlFunkyBastard: oczywiście, że bronisz pisowski służb których zwierzchnikiem jest skazaniec Kamiński. Robisz to przeglądając rodowód reżyserki która krytykuje straż graniczną albo wyśmiewając tezy przeciwników tego co robi straż graniczna: https://wykop.pl/wpis/72718177/lewackalogika-film-bekazlewactwa/strona/2#257023465

Co do reszty to jesteś jak najbardziej fanatykiem - z fanatyzmem, bez żadnego zwątpienia łykasz narracje pisu co do sytuacji na granicy i dzielnie walczysz w swojej krucjacie żeby udowodnić, że to pis ma w tej sytuacji rację, a