Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777: nazisci tak samo chcieli bojkowatować i zakazywać filmów które uznawali za wrogie ludowi i antyniemieckie. I uderzały w jedyną "słuszną" prawdę.
Teraz pięknie pisowcy i kuce powielają ten styl 1 do 1.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Niektórzy nadal nie dopuszczają do świadomości, że nasza państwowość przeszkadza wielu i to nie tylko tym na wschodzie.
Ciągłe wojny i zabory to wcale nie był wypadek przy pracy, gdyby Pan Amerykanin nie trzymał hansów na smyczy to by cały czas trwało...
  • Odpowiedz
@Kapitalista777

Mam zagłosować na pisowskich złodziei, albo na zamordystyczne konfedepis, bo jakaś reżyserka, (nienależąca do żadnej partii), nakręciła film, który nie podoba się prawakom? Xdddddddd

Wam to już sufit na łeb się spadł chyba
  • Odpowiedz
15 października, przy urnie wyborczej, pamiętajcie proszę, które środowiska wspierają Agnieszkę Holland, i które środowiska ona wspiera.


@Kapitalista777: Będę pamiętał żeby tak zagłosować by PiSowski reżim w końcu upadł.
  • Odpowiedz
@placus27 będziemy pamiętać, które środowiska wspierają codziennie fiutina, chcą zmuszać kobiety do rodzenia dzieci z gwałtu albo bez głowy, uważają ze 5G spali nam mózgi, chcą wywrócić stolik, ale sami przy nim siedzą.
I tutaj mowa jest bezpośrednio o członkach tej zje***nej partii, a nie o filmowcach, aktorach czy innych tancerzach xd
.
konrad_bolec - @placus27 będziemy pamiętać, które środowiska wspierają codziennie fiu...

źródło: temp_file518767120951184478

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Ej, ale ten film wcale nie kłamie i nie jest manipulacją ani propagandą. Po prostu pokazuje wycinek, jedną historię, jedną rodzinę ¯\(ツ)/¯ Nie wiem dlaczego został tak napiętnowany xD
  • Odpowiedz
@PanAlbert: Dlatego, że Holland jest powiązana z Koalicją Obywatelską. To jedyny powód dla nich. Chodzi tu wyłącznie o sprawy polityczne, a nie żadne "dobre imię Polski", cokolwiek ten slogan miałby znaczyć.
  • Odpowiedz
I tutaj mowa jest bezpośrednio o członkach tej zje***nej partii, a nie o filmowcach, aktorach czy innych tancerzach xd


@konrad_bolec: W tym przypadku nie masz co się rozpisywać o Konfederacji, gdyż ten, o ironio "Kapitalista" to zwykły pisowiec jest.
  • Odpowiedz
Nie wiem dlaczego został tak napiętnowany xD


@PanAlbert: bo statystyczny wyborca PiS/konfederacji powiela to, co partie przykażą xD

Ostatnia książka jaką przeczytali to "o psie, który jeździł koleją" w drugiej klasie podstawówki, a zdolności poznawcze nie wychodzą poza przyswajalność pasków TVP info, ewentualnie tiktoka Mentzena xD
  • Odpowiedz
15 października, przy urnie wyborczej, pamiętajcie proszę, które środowiska wspierają Agnieszkę Holland, i które środowiska ona wspiera.


@Kapitalista777: ja #!$%@? xDDD, taką tępa propaganda to rozumiem w TVP ale żeby na wykopie?
  • Odpowiedz