Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777: przez chwilę myślałem, że to bait przez zbyt dużą zbieżność ale to jednak prawda:
Heimkehr – niemiecki nazistowski film propagandowy z 1941, kłamliwie przedstawiający losy niemieckiej mniejszości narodowej w Polsce w 1939 roku. Celem filmu było szerzenie propagandy narodowosocjalistycznej, w myśl której Polacy zostali przedstawieni jako podstępni i brutalni gnębiciele ludności niemieckiej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Heimkehr
ja #!$%@? xDDD, taką tępa propaganda to rozumiem w TVP ale żeby na wykopie?


@mlodygustaw: Jaką partię propaguję w tym wpisie?

W tym przypadku nie masz co się rozpisywać o Konfederacji, gdyż ten, o ironio "Kapitalista" to zwykły pisowiec jest.


@panczekolady: Biorę udział w procesie wyborczym od prawie 20 lat, a nigdy nie głosowałem na PiS.
@Kapitalista777

15 października, przy urnie wyborczej, pamiętajcie proszę, które środowiska wspierają Agnieszkę Holland, i które środowiska ona wspiera.


A teraz zrobisz fikola, ze to nie jest namawianie do nieglosowania na przeciwnikow pisu xD
mi sprala beret, a to ty obrazasz ludzi i bronisz pisu na wykopie xD


@stannis: problem polega na tym, że ja nie bronie PiSu. Po prostu twój sprany łeb wszystko co nie jest agresywnym pluciem na PiS interpretuje jako obronę. To jest nie dość, że odklejenie to jeszcze fanatyzm...