Wpis z mikrobloga

przyjechali z rodzinami


@SzycheU: No właśnie tych się najbardziej obawiam, zwłaszcza biorąc pod uwagę nasz stan demograficzny, a przede wszystkim mając z tyłu głowy wydarzenia międzywojnia, gdzie polski student codziennie toczył walkę z tzw "mniejszościami narodowościowymi" o możliwość studiowania, żeby zapewnić sobie przyszły chleb.
@Ryneczek: Powiem tak - imigranci z krajów bliskowschodnich, środkowoazjatyckich czy afrykańskich zdecydowanie NIE ale imigranci z krajów europejskich a tym bardziej Ukraińcy, którzy należą również do narodów słowiańskich i są bliscy nam kulturowo już tak.
Wiadomo, że patologia, która przyjedzie zawsze się najbardziej rzuca w oczy ale większość to normalni ludzie.
Sam uważam się za narodowca, nacjonalistę i znam dużo ludzi z takimi samymi poglądami w kwestii imigracji.
@walenty-merkel: Co masz konkretnie na myśli? Mój ojciec np działał w Zgromadzeniu Patriotycznym Grunwald, z czego jestem ogromnie dumny, gdyż była to organizacja nazywająca Michników, Bermannów czy innych Baumannów po imieniu i krzewiąca odnowę społeczną w narodzie polskim.
Ech, nie chciałbym dostać takiego pisma. Nie jestem wojskowym i nie chciałbym walczyć. Gdyby w grę wchodził rok więzienia w Irlandii, to chętnie. Ale więzienie w Ukrainie? Pewnie tacy nieidący do wojska nie mają tam łatwego życia. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dyskryminacja.