Wpis z mikrobloga

@ZenujacaDoomerka: To musisz mieć zaraz chłopaka? Możesz sobie poszukać współlokatora geja, który będzie twoim kolegą. Są też jakieś wykopki z problemami z libido, ostatnio dużo takich tutaj pyta co robić a nie marudź, że "faceci chcą tylko seksu".
@WiezienieTwoimPrzyjaciele właściwie napisał. Jak będzie ci z kimś dobrze, będziesz się cieszyć spędzanym razem czasem, będziesz tęsknić do bliskości jak nie będziecie razem, to i ochoty na seks nabierzesz. Jak się w związku słabo układa, to obie strony mają mniejszą ochotę na siebie. Jak przyjdzie więcej zadowolenia z siebie nawzajem to ci sami ludzie zmieniają się w króliki.
@ZenujacaDoomerka: ja wiem że to konto to fałszywy różowy, i wiem że książka jest skierowana bardziej do kobiet, ale wszystkim mającym problem z seksualnością zamiast latać po terapiach dla par i seksuologach polecam najpierw przeczytać książkę emily nagoski "ona ma siłę". dobrze opisuje ze strony naukowej jak w ogóle seksualność człowieka działa na wielu przykładach, zapewniam nie uczyli was w szkole o tym że oprócz popędu mamy wbudowany również mechanizm hamulca