Wpis z mikrobloga

#motocykle #mvagusta

Udało się z ciekawości przetestować motocykle tej marki.

Teoretycznie Dragster i Brutale powinny najbardziej mi pasować - jednak kształt baku nie pozwala mi normalnie złapać go nogami i przez to nie ma opcji, żebym je na dłuższą metę użytkował :(

Zaskoczeniem największym było F3 - dużo wygodniejsza pozycja dla mnie niż na Panigale.

No i przesiadka z L2 na rzędową trójkę na propsie.
wiktorbo - #motocykle #mvagusta

Udało się z ciekawości przetestować motocykle tej ma...

źródło: IMG_6468

Pobierz
  • 26
  • 0
@Ulfric_Stormcloak: no wiesz, tak jak pisalem, Dragster i Brutale powinny być dla mnie idealne a mam za krótkie nogi ¯\(ツ)/¯ więc ergonomia to mocno kwestia gustu i budowy ciała

Ciężko mi się wypowiedzieć po dłuższej trasie, na krótką metę było ok (i lepiej niż na Panigale V2), ale dalej zostaje przy nakedach.
@wiktorbo: w sumie to te motocykle są bardziej do kręcenia się po mieście, z przedmieścia Mediolanu do modnej kawiarni.
Dla ludzi, którzy jak chcą jechać gdzieś daleko, wyciągają z garażu GSa albo H2sx , a MV przykrywają wtedy kucykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Ulfric_Stormcloak: nie, dlaczego ? To właśnie takie głupie jest dla mnie, że żeby jechać gdzieś dalej trzeba od razu GS-a brać. Ja mam Streetfighterem objechane w tym roku na dwa razy Czechy i Słowacje (w obu przypadkach w weekendy, raz 2 dni - 1500 km, 3 dni - 2100 km) i było ok? Jadę w przyszłym roku do Włoch i też jadę nakedem bez owiewki na kołach ¯\(ツ)/¯ . Trochę polotu
To właśnie takie głupie jest dla mnie, że żeby jechać gdzieś dalej trzeba od razu GS-a brać.


@wiktorbo: Wiem, ale ludzie tego nie rozumieją. Sam przejechałem 15 państwa na kilku wycieczkach na gsf 600 n :p

Gdyby Ducati 1098 miało o te 10l większy zbiornik, to pewnie na tym bym teraz tak jeździł:p bo już się przymierzałem ze dwa razy na to czerwone bydle.

W sumie to przestałem lubić gadać z
  • 0
@Ulfric_Stormcloak: na powrocie ze Słowacji spotkałem w Krakowie na stacji typa na GS-ie, który tłumaczył mi, że 800 km w Alpy wiezie GS-a na przyczepce, bo to męcząca trasa. GS to stan umysłu, nie bądźmy takimi ludźmi.
  • 1
@Anakee: nie masz wrażenia, że ta logika jest trochę bez sensu? GS jest spoko, ale bądźmy szczerzy, w takich Alpach już na miejscu dużo lepiej się sprawdzają lżejsze, bardziej zwinne maszyny (które są bardziej męczące w trasie).

Czyli na przyczepce wieziesz moto, które jest przystosowane do robienia tras, a na miejscu męczysz się z ciężką krową.
@wiktorbo ale ja nie jeżdżę w Alpy składać się na zakrętach tylko dla widoczków i espresso na przełęczach :) plus GS jest mega wygodny dla mnie i żony na plecaku. Jeżdże co roku od 2015 :)
@wiktorbo ale ja nie jeżdżę w Alpy składać się na zakrętach tylko dla widoczków i espresso na przełęczach :) plus GS jest mega wygodny dla mnie i żony na plecaku. Jeżdże co roku od 2015 :)
@wiktorbo @Ulfric_Stormcloak ja jestem GS'siarzem i powiem wam, że ludzie którzy mają duże drogie turystyki to ludzie którzy przeważnie wcześniej mieli wiele innych moto i te ich "boomerskie" teorie że inne moto do latania po Europie sie nie nadają nie są z dupy tylko z doświadczenia. Ja 10 lat temu jeździłem po Europie na 700cc i tak było fajnie, tak dało się, ALE teraz z perspektywy GSa uważam że moje stare moto
@gusguster: na pewno większy fan z jazdy będziesz w Alpach mieć z takiego Z1000SX niż z krowy GSa, ale wiadomo... Na z1000 nie wygląda się jak "globtroter" :p

No i wygodniej jednak jest w Passacie, więc może rozważ przesiąść się do puszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gusguster: a ja nie pozdrawiam typowego Gsiarza

Właśnie swoim chamstwem udowodniłeś że wszyscy jesteście tacy sami.

Gówno w bani i pogarda dla każdego kto śmie jeździć czymkolwiek innym.

Ha tfu na was!
Po twoim komentarzu można wywnioskować że nigdy nie byłeśna moto w Alpach i nigdy nie jechałeś na GS


@gusguster: No i standardowo, ciężko wam pojąć że są lepsze motocykle do turystyki szosowej.

No ale musicie jakoś sobie zracjonalizować zakup niemieckiego kloca, który widzieliście kilka razy w reklamach w czasopismach typu Motocykl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem czemu cię dupa piecze


@gusguster: Przypominam że to ty się zesrałeś i musiałeś wrzucic nie pytany, że GS jest najlepszy:p

No i później zacząłeś obrażać.

Ja typowy GSiarz. Jesteście wszyscy tacy sami.

Serio nie widzisz swojego prostactwa?
  • 0
@gusguster: ale ja nie czepiam się tylko i wyłącznie turystytków - bmw robi też S1000XR, który na moje bije GS-a i nie jeżdżą nim starzy ludzie. Po prostu GS to ciężka krowa i nie kumam fenomenu tego moto. No i tak jeździłem (GS, S1000XR też), byłem też w Alpach.
@wiktorbo: ale w czym S1000XR jest lepsze? Jest szybsze, ładniej wygląda i lepiej brzmi OK zgoda. Jakbym kupował moto do jazdy w koło komina to bym mocno rozważał. Tylko jak jadę z Polski do Włoch w 2 osoby to na tych rzeczach mi nie zależy. Gadanie że GS to ciężka krowa mnie mega śmieszy, bo po pierwsze wszystkie duże turystki są ciężkie po drugie czuć to tylko w garażu jak trzeba