Wpis z mikrobloga

jaki jest sens w posiadaniu #pitbull ?

Jako studenciak wynajmuję jakąś tanią kawalerkę we #wroclaw Kawalerka w bloku, ma z 28 metrów kwadratowych i dziś na klatce spotkałem karynę z ogromnym pitbullem wchodzącą do środka xd Oczywiście piesek bez kagańca, przynajmniej był na smyczy. Kundel od razu się próbował wyrwac ze smyczy i podbiec do mnie jak tylko mnie zobaczył. Na szczęście dzieliły nas jeszcze jedne drzwi i wyszedłem tylnymi drzwiami z bloku, ale dalej xd Minutę później bym wyszedł z mieszkania i bym go przed windą spotkał.

Nie wyobrażam sobie mieszkać na 28 metrach z takim psem, ani w ogóle z czymś takim żyć. Ktoś z was jest mi w stanie wyjaśnić co pociąga ludzi w tych "psach"?
I w sumie od razu się spytam - czy waszym zdaniem warto jest kupić jakiś gaz na tego psa? Mieszkam tu 8 miesięcy i nie widziałem jej wcześniej, więc może się wprowadziła tutaj dopiero co. Mieszkanie i tak zmieniam za 4 miesiące, ale wolałbym nie zginąć w windzie w jakimś bloku na psim polu xd
Ukryty-kot - jaki jest sens w posiadaniu #pitbull ?

Jako studenciak wynajmuję jakąś ...

źródło: pitbull

Pobierz
  • 5
@Ukryty-kot Generalnie to psy w typie Bull, a więc też American Pitbull terrier, Staffordshire terrier, American Staffordshire terrier, czy Buldog francuski to psy towarzyskie, oddane rodzinie, ciekawskie i wbrew pozorom spokojne. Nie trzeba też 100m² mieszkania bo ruch zapewnia im się na spacerze. Samym poziomem agresji nawet nie zbliżają się do Yorka, a problemem jeśli takiego psa nie wychowasz może być jedynie masa i siła (chociaż nie samej szczęki bo wbrew obiegowej