Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski. Czy wy też idąc spać budujecie z siebie "konstrukcję"? Np mój różowy pasek owija się kołdrą w konkretny sposób, później np mówi, że nóżki się wydostały i trzeba je przykryć drugą kołdrą (czyli moją...), ja przykrywam a ona mówi np "nie, tutaj nie możesz bo za ciężko jest drugiej nóżce" i muszę to poprawiać a później jak ją przytulam żeby zasnęła to każe mi uważać, żebym nie naruszył jej konstrukcji. ;O

#logikarozowychpaskow #pytanie #pyciochkita #kiciochpyta
  • 50
  • Odpowiedz
@Skaje: Niee, nie sądzę, że byli masochistami - biografie aktorów z pierwszej i początku drugiej połowy XX wieku pokazują, że Hollywood było prawie od początku miejscem wiecznych przyjęć, orgii, etc. Tylko na planie wszystko musiało grać bo później film musiał przejść przez odpowiednią komisję (nie pamiętam nazwy w tym momencie), która nadawała kategorię wiekową. Jeśli była nieodpowiednio wysoka malały wpływy z biletów. Polecam scenę z Aviatora, gdzie Howard Hughes przekonuje
  • Odpowiedz
@Namarin: Wyjaśniałem wcześniej - jeśli ona się owija kołdrą i ja też się owijam (mniej lub bardziej), to nawet duża kołdra jest po prostu niewystarczająca dla nas obojga, żebyśmy się mogli komfortowo wyspać.
  • Odpowiedz