Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski. Czy wy też idąc spać budujecie z siebie "konstrukcję"? Np mój różowy pasek owija się kołdrą w konkretny sposób, później np mówi, że nóżki się wydostały i trzeba je przykryć drugą kołdrą (czyli moją...), ja przykrywam a ona mówi np "nie, tutaj nie możesz bo za ciężko jest drugiej nóżce" i muszę to poprawiać a później jak ją przytulam żeby zasnęła to każe mi uważać, żebym nie naruszył jej konstrukcji. ;O

#logikarozowychpaskow #pytanie #pyciochkita #kiciochpyta
  • 50
@Pessimist_Girl: Przykre? To bardzo dobre, dzięki temu jako facetowi zostaje mi te ~pół kołdry, którą mogę się przykryć. To trochę jak z kocią zasadą termodynamiki:

Ciepło przepływa z cieplejszego do chłodniejszego ciała, za wyjątkiem kota, gdzie całe ciepło przepływa do kota.

Kołdry na łóżku rozdzielane są po równo, chyba, że jedna z osób leżących na nim jest kobietą, wówczas wszystkie kołdry wędrują do kobiety.

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Niee, to bardzo fajna dziewczyna.
@PanSutek: Ja nie buduję konstrukcji, warunek jest tylko jeden, większa poducha moja ;) generalnie nie wyobrażam sobie spać z #niebieskiepaski pod osobnymi kołdrami..może mam ograniczoną wyobraźnię. Razem jakoś raźniej i zawsze łatwy dostęp :)