Wpis z mikrobloga

  • 217
@ArtBrut: To jest normalnie aż smutne jak się na to patrzy. Chłop już się zakiwał kompletnie. Nawet najdurniejsi kamraci i reszta prorosyjskiego planktonu się nie podpisze pod likwidacją płotu i wpuszczeniem migrantów sprowadzanych przez agrofufrera.
  • Odpowiedz
@ArtBrut: a dla mnie nie, myślę że niestety w narodzie po prostu budzą się sowieckie demony - albo wreszcie nabierają odwagi by zabrać głos, rozochocone krzywdą sąsiada i szurską butą. Na złość zgniłemu zachodowi sami kopaliby doły pośród brzóz.
  • Odpowiedz
Nawet najdurniejsi kamraci i reszta prorosyjskiego planktonu się nie podpisze pod likwidacją płotu i wpuszczeniem migrantów sprowadzanych przez agrofufrera.


@JPRW: zakład?
  • Odpowiedz
Oby więcej, to sami się odstrzelą do 15ego października.


@Smarek37: Nie ma czego odstrzeliwać. Sykulski zarejestrował swoją partię dopiero 25 lipca, nie mają najmniejszych szans na cokolwiek poza lolkontentem.
W zasadzie już po tym jak złożyli wymaganą formalnie listę 3 tys. podpisów zorientowali się że właśnie powiedzieli "Systemowi" kim są wszyscy "niezależnie myślący".
Kamraci Jaszczura, kreowani na faszystowski ruch z dziesiątkami tysięcy wyznawców nie zdobyli wystarczających podpisów żeby zarejestrować ogólnopolski komitet
  • Odpowiedz
@harcerz: jako że politykę mam lekko w pupie, to skojarzyłem go jako typowego szura z konfederacji, bo to ich typowy tok "myślenia"
Czyli jak widać tworzą się kolejne odłamy konfopodobnego szurstwa.
  • Odpowiedz
@ArtBrut: on wcale nie musi być ruskim agentem, a może być polskim, o dziwo grać celowo na ruskiej nucie i się uwiarygodniać w ten sposób, pozyskiwać kontakty i informacje dla naszej aw. albo druga opcja jest debilem
  • Odpowiedz