Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #komputery

Czy ja byłem zamrożony przez kilkadziesiąt lat albo przez przypadek przefazowałem do innego wymiaru? Naprawdę polskiej produkcji zasilacze są teraz polecane? I to od SilentumPC w zasadzie?

https://www.x-kom.pl/p/1078942-zasilacz-do-komputera-endorfy-supremo-fm5-850w-80-plus-gold.html

Naprawdę to jest taki dobry sprzęt? Serio pytam, bo raczej polskie marki w dziedzinie sprzętu komputerowego do tej pory kojarzyły mi się z "w miarę tanio, ale najwyżej jako-tako".
  • 7
Naprawdę to jest taki dobry sprzęt?


@Khaine: wprawdzie kilka lat temu ale raz się skusiłem, modularna 550-tka na 5-letniej gwarancji. Po 3 latach umarło zasilanie na linii zasilania CPU xD Nigdy więcej tego syfu.
@Khaine: To nie sa zasilacze polskiej produkcji tylko co najwyzej polski projekt albo nawet i nie tylko modyfikacja platformy fabryki albo tylko zmiana loga. Czy sa dobre czy nie zalezy od modelu, kazda marka ma tansze i drozsze rozwiazania.
I nie, zaden Corsair, Bequiet czy inny Coolermaster czy Fractal nie produkuje wlasnych zasilaczy, on nawet jesli maja wlasny projekt zamowia produkcje u duzego producenta typu Seasonic, Super Flower czy jest pewnie