Wpis z mikrobloga

@michal-olecki: to nazwij mi zachowanie kiedy łucja stara się nawiązać dobre relacje z dziewczynami a one same między sobą wylewają jad na łucje bo z nimi rozmawiała otwarcie? I ty bronisz takiego zachowania? Serio? Te dziewczyny za punkt honoru wzięły sobie obrzydzenie jej pobyt tam a fececi? Wedle powiedzenia: "z kim przystajesz, takim się stajesz"
@michal-olecki: ale powiedz tak szczerze (jeśli potrafisz...) naprawdę myślisz, że wojując na wykopie, zmienisz nastawienie ludzi do któregokolwiek z was? Nie wiem, jak masz takie ambicje to może spróbuj na FB, albo po prostu weźcie się zbierzcie i nagrajcie uczciwe przeprosiny, powiedzcie że daliście dupy, bo zaślepiła was myśl o wygranej czy "wielkiej sławie" i jakoś, może, ktoś to łyknie. Bo póki co to marnie to wygląda.
@Adriabba: wiem że jak ktoś jest zepsuty to niestety człowieka nie zmienisz, jestem tu po to by mieć swoje zdanie jako jedyny tutaj, wyłamałem sie ze schematu najeżdżania na grupę ludzi a za usprawiedliwienie biorąc to że przecież oni robią to Łucji to żadne usprawiedliwienie to tak jakby gwałciciela zgwałcić ale nie zapominajmy że jest też inna forma na wymierzenie sprawiedliwości
@michal-olecki: co za odklejenie. Porównujesz tag na wykopie na którym siedzi realnie garstka ludzi, do gnębienia człowieka przed oczami setek tysięcy widzów? Tak sobie myslę, że Trynkiewiczowi też musiało być smutno jak społeczeństwo linczowało go za jego czyny, mam nadzieję, że wtedy też znalazła się przy nim dobra duszyczka, która broniła typa przed opinią publiczną, skoro już porównujesz wykop do gwałciciela.
@michal-olecki: no kodeks Hammurabiego wcale nie jest takim głupim rozwiązaniem. W tym wypadku wina jest bezsprzeczna, więc ryzyko że niewinny zostanie ukarany jest żadne. :) przykro tak nie? Dobrze było gnębić kogoś, ale jak już zachowanie wzbudza oburzenie to należy mówić o tym delikatnie, żeby przypadkiem oprawcy nie urazić. To doskonałe udowadnia, że jesteś jednym z uczestników. Dziękuję, dobranoc. Więcej informacji nie potrzebuję, zaklinać rzeczywistość mogłeś/aś w hotelu, ale mleko się
@michal-olecki: już Ci mówiłam, że zaklinać rzeczywistość to można było w hotelu. Żaden random nie marnował by swojego czasu, żeby aż tak walczyć o zmianę podejścia względem ludzi dopuszczających się przemocy emocjonalnej. :)
róbcie z siebie rycerzykow którzy bronią jednej panny która była uwięziona w hp


@michal-olecki: skąd u Ciebie ta mania że my ją bronimy,
my po prostu stwierdzamy fakty że ją gnębicie czego nie da się nie zauważyć przy każdej edycji odcinka,
no co twoim zdaniem mamy-możemy innego napisać widząc i słysząc to co tam się odstawia ?masz jakąś propozycję ?źle oceniamy te akcje? jeśłi tak to dawaj fakty, wyprowadź nas z
@michal-olecki: i przeważnie tak jest ,tylko czasami ubrane w inne slowa,jak i czasami emocje biorą górę i są ostrzejsze wypowiedzi choć sens taki sam
ale ty zdecydowanie przesadzasz oceniają wypowiedzi tutaj o uczestnikach gdzie prawda jest jedna ,są w większości wredni,złośliwi nie mając do tego podstaw bo każdy tam przyszedł w tym samym celu ,dlatego tak trudno ich zrozumieć i nie oceniać ich zachowań