Wpis z mikrobloga

@michal-olecki: no tak, bo nam nie chodzi o całokształt. Co tam jakieś (póki co) dwa tygodnie psychiczne znęcanie się nad jedną osobą, złe niedobre wykopki uwzięły się na pokrzywdzonych uczestników reality, bo widzą tylko zły, okrutny montaż 50minut, bo przez cały dzień nosiliście Łucję na rękach, a oni akurat tego nie pokazują w TV. Skończ już, wstydu sobie oszczędź.
@Adriabba: przytocz mi te słowa które poszczególni uczestnicy mówili o Łucji ja niestety nie mam playera i nie oglądam tych extra smaczków tylko pamiętaj każdego uczestnika a nie pojedyncze bo w końcu na wszystkich narzekacie
@michal-olecki: ty serio myślisz że wpadłeś/aś na Instagram podreperować sobie #!$%@? pijar? Wykop Cię zje, wypluje nim zdążysz pierdnąć. Nie trafiłeś na bandę idiotów których będziesz mógł/a indoktrynować i umoralniać, to nie nasza klasa. Tu ludzie mają swoje mózgi i widzą co #!$%@?ście i żadne tłumaczenia tego nie zmienią.
@michal-olecki: ja mam ci coś jeszcze przytaczać? Przychodzisz na tag bronić bandy oszołomów(facetów i kobiet), którzy gnębią jedną, pozbawioną wsparcia dziewczynę i jesteś totalnie nieprzygotowany/a? Przestań robić sobie żarty. Chcesz to ci za 5zl wykupie tego playera, ale później przyjdź i grzecznie przeproś.
@michal-olecki: masz rację, na twoim miejscu też bym się wstydziła przyznać do uczestnictwa w tym linczu który urządziliście, może jak faza wyparcia Ci minie to zrozumiesz, że nie ma czego bronić.