Wpis z mikrobloga

Przez właśnie takie akcje Soniarzy nikt już nie będzie poważnie traktował tych ocen na Metacritic. Soniarze nie mają w co grać na swoich PS5 (1 excluziw godny ogrania raz na rok wychodzi xD) więc nudzą się i dają upustw swojej frustracji w internecie. Oceniają gry których nawet nie mogą odpalić na swoim sprzęcie który leży pod telewizorem 8k i się kurzy. Co za ludzie masakra.

#starfield #gry #playstation
Larsberg - Przez właśnie takie akcje Soniarzy nikt już nie będzie poważnie traktował ...

źródło: WTF.

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@ChomikSon: Nie ochodzą mnie wojenki konsol bo ja mam PC i mogę odpalić grę np z 2003 roku jeśli mam taką ochotę. Mam w co grać a Soniarze na swoim PS5 jak widać nie bardzo.
  • Odpowiedz
@Larsberg: pieprzeni soniarze i ich oceny na platformie microsoftu xD

Remigiusz Maciaszek zachwyca się zarówno Baldurem jak i Starfieldem. Bierzcie przykład z weterana gamingu


maciaszek to nie powiedział nic złego na gimpera jak mu gwałcenie własnego dziecka sugerował w żartach, już widze jak ten dziadzia sie wyraża negatywnie o grze xD
Kruk_98 - @Larsberg: pieprzeni soniarze i ich oceny na platformie microsoftu xD 
Remi...

źródło: Screenshot_20230908-185439_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
@Larsberg Jakby Soniarze brali w tym udział to by miało ocene 2.5 a nie ponad 5 XD Po prostu słaba gierka pewnie dojdzie do zasłużonego 6/6.5 i będzie git.Zresztą na sklepie MS jeszcze gorsza ocena a Steamowska goni już premierowego Cyberpunka xd
  • Odpowiedz
@Larsberg low quality bait, bo starfield (jak większość gier na PC obecnie) to gówno z kompletnie spartoloną optymalizacją. To "coś" zarzyna nawet niezły sprzęt pokroju rtx 3060 na medium w 1080p (!). Te oceny 54 User score są i tak ze 2-3 razy za wysokie.
  • Odpowiedz