Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: niestety nie. Moje skromne działania przyczyniły się, z czego jestem dumny, do usinięcia sprzedajnej dziw... Reznikowa, jendakże kur... Europy, żebrak świata, żelek - funkcjonuje nadal.
Sadly, jak mawia mój szef.
@SkorpionX: zapomniałoś dodać: dej ef fefnaście.
Jak pisałem innym urkołapownikom: zadzwon na stacjonarny numer pączka w Cheltenham.
Jestem Polakiem który jest bardzo dobrze opłacany przez rząd Jego Królewskiej Mości aby zapobiegać działaniom takich złodziei jak Ty, bazylman, Żełęśnki czy Michał Białek (ktoórego pracownicy są opłacani aby banować ludzi mówiących o skali kradzieży i wyłudzeń z funduszy wsparcia kraju który jest najbardziej skorumowany na świecie, e.g. przewlala ponad 69.9% wsparcia na łapówy).
@OnBehalfOf: ej, a jak Ty tak ukraińców od nazistów wyzywasz, to co Ty na pakt ribbentropp-molotov? obecna Rosja, obecna Federacja Rosyjska, zawiązała państwowo pakt z Hitlerem, zbrojnie zaatakowali Polskę.

rosjanie to drudzy za niemcami naziści. ze względu na rozmiar i cechy narodowe, ma ze 190x więcej nazistów niż ukraina. z czym Wania do ludzi?
@SkorpionX: och, po prostu mam angielska klawe i autokorekte. Ale mozesz mi przyslac pomoc.
Juz podaje adres:
The Doughnut
Hubble Road
GL51 0EX
Cheltenham, England
United Kingdom
wylij mi list ze mnie. nas chcesz uwolni od wydatków na urkskie łapówy xD

uwolnisz mię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba bylo mie uwolnic zanim opublikowalismy raport ot Reznikowie... xDD
dlaczego uwazasz ze wyzywam? Ja tylko cytuje Wikipedie: https://en.wikipedia.org/wiki/Ukrainian_collaboration_with_Nazi_Germany


ponad cytoanie uwazam ze GOSCIE w Polsce powinnie PRZEPROSIC za to ze ich dziadkowie mordowali Polakow... jesli nie chca wrocic do siebie w trybie przyspieszonym lub.. jesli nie sa mentalnymi dziedzicami modrercow barbarzynsko zabijajacych Polakow?


@OnBehalfOf: Przeprosili dwa razy juz, kosciol Ukrainski i Poroszenko w polskim sejmie.