Wpis z mikrobloga

Te lapsy i wielu innych - m.in. znany towarzysz Kłeczek - postanowili wziąć Adamczyka w obronę.

Bardzo odważnie - biorąc pod uwagę, że była pracownica TVP #!$%@? właśnie na Twitterze o tym, jaka tam była #!$%@? atmosfera, a była żona Adamczyka mówi wprost - przeżyła przez niego traumę.

Chory człowiek. Nieskromnie przyznam, że od zawsze wyglądał mi na socjopatę i dobrze go wyczułem. Wiem, że samo bycie gadem z TVP mogło na to wskazywać, ale to było coś więcej. Klasyczny psychopata w przeciwieństwie np. do Ziemca, który po prostu był typowym propagandzistą-sprzedawczykiem. Widać to było szczególnie po jego zachowaniu w tym programie, emitowanym w niedzielę wieczorem, co wszyscy darli na siebie #!$%@?ę xD

Fajnie, że to wychodzi przed wyborami. Może parę osób sobie uświadomi, kim są ich idole.

#bekazpisu #tvpis #bekazprawakow
Pobierz Tywin_Lannister - Te lapsy i wielu innych - m.in. znany towarzysz Kłeczek - postanowi...
źródło: kosznaodpady
  • 10
a coś czuję że będzie jeszcze lepiej


@bartman28: wczoraj jakiś polityk z PO mówił o tym że im bliżej wyborów tym więcej będą serwować czyli mają przygotowane różne haki i aferki które będą wrzucać tuż przed wyborami żeby ludzie przy urnach mieli je świeżo w pamięci. Mam nadzieję że coś dużego wyjdzie tuż przed cisza wyborczą i zaora to pisswcow na amen