Wpis z mikrobloga

#wroclaw może ktoś polecić najlepsze sushi we Wrocławiu?
Dodatkowo najlepsze lokale gastro na ten moment na mapie miasta, gdzie można pysznie zjeść za rozsądną cenę?
Dzięki za pomoc!
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SinMaker87: Nie rozumiem zachwytów nad Oliwą i Ogniem. Oni nie są jakoś lepsi od innych lokali z pizzą nepaolitańską we Wrocławiu, a ceny mają wyższe od reszty. Do tego kolejka i czekanie.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: kwestia smaku, zawsze gdzie podróżuje to kosztuje neapolitańskiej, każdy kraj itd, Oliwa i Ogień ma jedna z lepszych jakie jadłem, plus na prawdziwą neapolitańską czeka się jakieś 3-4 minuty, co do kolejek to zawsze robię rezerwacje żeby właśnie w nich nie stać.
  • Odpowiedz
@SinMaker87: Kwestia smaku. Ja rozumiem jakby oni naprawdę byli jedynymi we Wrocławiu którzy korzystają z oryginalnych włoskich produktów, ale nawet w takim Si mają włoskie składniki :) Nie wspominając o innych pizzeriach w naszym mieście. Tak samo z piecem. Jakby jeszcze mieli jakiś wyjątkowy :)
  • Odpowiedz
@SinMaker87: Vaffa Napoli, Tutti Santi chociażby są moim zdaniem lepsze i warte spróbowania dla porównania.
Iggy Pizza, Pizza Pany też mogę polecić z czystym sercem.

No i pizzeria która zdobyła sobie serca ludzi wśród wielu knajp na Bogusławskiego czyli SI :)
  • Odpowiedz