Wpis z mikrobloga

#przegryw

Czasami się zastanawiam ile w tym działania natury, a ile mojego własnego że udało mi się stać arcywrogiem dla #p0lka i jej miotu plugawego tureckiego na każdej przestrzeni życiowej. Ktoś napisze - nie musiałeś robić nic, to wszystko natura. Moim zdaniem jest w błędzie bo ekstremalne ilości alkoholu, narkotyków i leków które przetoczył się przez mój organizm to jednak raczej moje działanie. Natura nie zrobiłaby ze mnie nigdy kadłubka emocjonalnego który analizuje każdą sytuację pod względem własnej korzyści materialnej. Czy może jednak naturalnie jestem egoistą, a cały plemienny obyczaj działania dla wspólnej korzyści jest wpajany wraz z rozwojem społecznym który nadużywanie różnorakich substancji skutecznie zblokowało?
  • 3
Czasami się zastanawiam ile w tym działania natury, a ile mojego własnego że udało mi się stać arcywrogiem dla #p0lka i jej miotu plugawego tureckiego na każdej przestrzeni życiowej. Ktoś napisze - nie musiałeś robić nic, to wszystko natura. Moim zdaniem jest w błędzie bo ekstremalne ilości alkoholu, narkotyków i leków które przetoczył się przez mój organizm to jednak raczej moje działanie. Natura nie zrobiłaby ze mnie nigdy kadłubka emocjonalnego który analizuje