Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak jakaś julka,feministka czy po prosty pełna frustracji kobieta mówi o tym jak kobiety mają w tym kraju źle.Prawda jest taka,że gdyby Jarek i spółka nie grzebali przy aborcji to nie byłoby żadnych kobiecych strajków i żadnego piekła kobiet.Niby gdzie poza aborcją kobiety mają źle w tym kraju????#pieklokobiet #rozowepaski #logikarozowychpaskow #feminizm #bekazpisu
  • 21
kisne zawsze jak mi jakaś 20 latka wyjeżdża z tekstem ze kobiety w tym kraju nie mają żadnych praw xD


@Anhed: To jest akurat szczera bardzo zabawna prawda, ogólnie ja wiem, że będąc grupą uprzywilejowaną w pewien sposób po pewnym czasie przestaje się to dostrzegać i chce się więcej jeszcze, ale to oburzenie ze strony pewnej grupy społecznej dokładnie zawsze bawi tak samo. Zwłaszcza w kraju gdzie jest kult matki polki
@NiebieskiMiszmasz:

To akurat oczywiste,ale weź pod uwagę,że są grupy,które z tymi wadami przesadzają

Oczywiście, że tak. Jeśli pominiemy temat aborcji to tak naprawdę w naszym kraju i społeczeństwie nie ma bardziej uprzywilejowanej grupy społecznej poza kobietami. Zaczynając od takich pierdół jak ubrania w sklepach gdzie laski mają kilkukrotnie większy wybór oceniają każdego, ale ty nic im nie możesz powiedzieć kończąc na punktach przy rekrutacji na uczelnię za płeć.
@NiebieskiMiszmasz zastanów się dlaczego, gdy ktoś mówi, że kradzież jest zła to nigdy nie ma argumentów, a co by było gdybyś mial do wyboru ukraść wodę, albo umrzec z pragnienia ? Zwolennicy aborcji zawsze przywołując wyjątkowe okoliczności, chcą zakwestionować zasadę. Mówiąc krótko aborcja to morderstwo, ale w wyjątkowych okolicznościach dopuszczalne, co do zasady NIE.
@NiebieskiMiszmasz:
Chodzi o schemat na wykopie.

Wykopki piertolą że baby mają w życiu łatwiej. Pada z ich strony argument że na tinderze mają masę par
Przychodzi różowa i im tłumaczy że nie mają racji, że kobiety też mają w życiu ujowo
Ci nagle zmieniają narrację i podają przepisy prawne o alimentach itp.

Czyli wybierają wygodniejsze argumenty pasujące pod tezę.